Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, moderní a plně zařízený 3+kk (78m²) k pronájmu, velká terasa, parkování, ulice Novákových - Palmovka

Praha, moderní a plně zařízený 3+kk (78m²) k pronájmu, velká terasa, parkování, ulice Novákových - Palmovka Praha, moderní a plně zařízený 3+kk (78m²) k pronájmu, velká terasa, parkování, ulice Novákových - Palmovka Praha, moderní a plně zařízený 3+kk (78m²) k pronájmu, velká terasa, parkování, ulice Novákových - Palmovka Praha, moderní a plně zařízený 3+kk (78m²) k pronájmu, velká terasa, parkování, ulice Novákových - Palmovka Praha, moderní a plně zařízený 3+kk (78m²) k pronájmu, velká terasa, parkování, ulice Novákových - Palmovka Praha, moderní a plně zařízený 3+kk (78m²) k pronájmu, velká terasa, parkování, ulice Novákových - Palmovka Praha, moderní a plně zařízený 3+kk (78m²) k pronájmu, velká terasa, parkování, ulice Novákových - Palmovka Praha, moderní a plně zařízený 3+kk (78m²) k pronájmu, velká terasa, parkování, ulice Novákových - Palmovka Praha, moderní a plně zařízený 3+kk (78m²) k pronájmu, velká terasa, parkování, ulice Novákových - Palmovka Praha, moderní a plně zařízený 3+kk (78m²) k pronájmu, velká terasa, parkování, ulice Novákových - Palmovka Praha, moderní a plně zařízený 3+kk (78m²) k pronájmu, velká terasa, parkování, ulice Novákových - Palmovka Praha, moderní a plně zařízený 3+kk (78m²) k pronájmu, velká terasa, parkování, ulice Novákových - Palmovka Praha, moderní a plně zařízený 3+kk (78m²) k pronájmu, velká terasa, parkování, ulice Novákových - Palmovka Praha, moderní a plně zařízený 3+kk (78m²) k pronájmu, velká terasa, parkování, ulice Novákových - Palmovka Praha, moderní a plně zařízený 3+kk (78m²) k pronájmu, velká terasa, parkování, ulice Novákových - Palmovka Praha, moderní a plně zařízený 3+kk (78m²) k pronájmu, velká terasa, parkování, ulice Novákových - Palmovka Praha, moderní a plně zařízený 3+kk (78m²) k pronájmu, velká terasa, parkování, ulice Novákových - Palmovka Praha, moderní a plně zařízený 3+kk (78m²) k pronájmu, velká terasa, parkování, ulice Novákových - Palmovka Praha, moderní a plně zařízený 3+kk (78m²) k pronájmu, velká terasa, parkování, ulice Novákových - Palmovka

Krásný zajímavě řešený byt 3+kk, loft se rozléhá na třech podlažích v nově postavené budově s výtahem, nedaleko stanice metra „B“ Palmovka. Jeho součástí je velká terasa (78m²) na střeše. Je zde pouze jedna neprůchozí ložnice. Byt je plně vybaven – postel, sedačka vestavěné skříně, TV. V kuchyni je lednice, sklokeramická deska, trouba nebo myčka. Připojení k internetu od UPC. Jedno parkovací místo v garáži náleží k bytu. Výborná dopravní dostupnost, jen dvě minuty chůze na stanici metra Palmovka nebo tramvajové zastávky. Občanská vybavenost – supermarket, škola, restaurace.

Občanská vybavenost

tramvaj
50.104011
14.477855
Novákových, Praha 8 - Libeň, Czech Republic
Cena
16 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ 4.958.,- Kč poplatky + 880,- zálohy na elektřinu (přepis na nájemce) + 400,- garáž
ID nabídky57710
AdresaNovákových, Praha 8 - Libeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha78 m²
Terasaano (20 m²)
Garážano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter