Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 227m², ulice Na Příkopě, Staré Město, lukrativní prostory, žádaná lokalita

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 227m2, ulice Na Příkopě, Staré Město, lukrativní prostory, žádaná lokalita Praha, kancelářské prostory k pronájmu 227m2, ulice Na Příkopě, Staré Město, lukrativní prostory, žádaná lokalita Praha, kancelářské prostory k pronájmu 227m2, ulice Na Příkopě, Staré Město, lukrativní prostory, žádaná lokalita Praha, kancelářské prostory k pronájmu 227m2, ulice Na Příkopě, Staré Město, lukrativní prostory, žádaná lokalita Praha, kancelářské prostory k pronájmu 227m2, ulice Na Příkopě, Staré Město, lukrativní prostory, žádaná lokalita Praha, kancelářské prostory k pronájmu 227m2, ulice Na Příkopě, Staré Město, lukrativní prostory, žádaná lokalita Praha, kancelářské prostory k pronájmu 227m2, ulice Na Příkopě, Staré Město, lukrativní prostory, žádaná lokalita Praha, kancelářské prostory k pronájmu 227m2, ulice Na Příkopě, Staré Město, lukrativní prostory, žádaná lokalita Praha, kancelářské prostory k pronájmu 227m2, ulice Na Příkopě, Staré Město, lukrativní prostory, žádaná lokalita Praha, kancelářské prostory k pronájmu 227m2, ulice Na Příkopě, Staré Město, lukrativní prostory, žádaná lokalita Praha, kancelářské prostory k pronájmu 227m2, ulice Na Příkopě, Staré Město, lukrativní prostory, žádaná lokalita Praha, kancelářské prostory k pronájmu 227m2, ulice Na Příkopě, Staré Město, lukrativní prostory, žádaná lokalita Praha, kancelářské prostory k pronájmu 227m2, ulice Na Příkopě, Staré Město, lukrativní prostory, žádaná lokalita

Kancelářské prostory k pronájmu 227m² se nachází ve druhém patře cihlové budovy s výtahem v ulici Na Příkopě, Praha 1, Staré Město. Kanceláře se nachází přímo v centru Prahy. Výborná dopravní dostupnost na všechny linky metra. Je zde Kuchyňka a sociální zázemí. Okna směřují na ulici Na Příkopě a Provaznická. V domě je nepřetržitá recepce a strážní služba.

50.086149
14.426860
Na příkopě, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
115 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 30000 poplatky + DPH
ID nabídky57701
AdresaNa příkopě, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Užitná plocha227,12 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter