Tato nemovitost není dostupná

Praha, nový nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m²), ulice Zakšínská, Střížkov, balkon, garážové stání

Praha, nový nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Zakšínská, Střížkov, balkon, garážové stání Praha, nový nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Zakšínská, Střížkov, balkon, garážové stání Praha, nový nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Zakšínská, Střížkov, balkon, garážové stání Praha, nový nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Zakšínská, Střížkov, balkon, garážové stání Praha, nový nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Zakšínská, Střížkov, balkon, garážové stání Praha, nový nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Zakšínská, Střížkov, balkon, garážové stání Praha, nový nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Zakšínská, Střížkov, balkon, garážové stání Praha, nový nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Zakšínská, Střížkov, balkon, garážové stání Praha, nový nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Zakšínská, Střížkov, balkon, garážové stání Praha, nový nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Zakšínská, Střížkov, balkon, garážové stání Praha, nový nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Zakšínská, Střížkov, balkon, garážové stání Praha, nový nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Zakšínská, Střížkov, balkon, garážové stání Praha, nový nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Zakšínská, Střížkov, balkon, garážové stání Praha, nový nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m2), ulice Zakšínská, Střížkov, balkon, garážové stání

Krásný nezařízený byt k pronájmu 3+kk (72m²) se dvěma balkony se nachází v přízemí novostavby s výtahem v ulici Zakšínská, Praha 9, Střížkov. V kuchyni je lednice, mrazák, sklokeramická deska, myčka (dohodou). V koupelně je vana, pračka, toaleta v oddělené místnosti. Možno internet. K bytu patří garážové stání pro 2 auta, sklep. Občanská vybavenost – ideální pro rodiny, je zde spousta škol a školek, supermarket, lékárna, poliklinika, hřiště a další. dopravní dostupnost – 3 minuty na stanici autobusů nebo 7 minut na stanici metra Střížkov, linka C. Byt je zcela nový, stavba byla dokončena v roce 2013. Staňte se prvním nájemníkem.

50.130200
14.496890
Zakšínská, Praha 9 - Střížkov, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby 1500 Kč + garáž 1000 Kč
ID nabídky57668
AdresaZakšínská, Praha 9 - Střížkov
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Užitná plocha72 m²
Balkónano (11 m²)
Garážano (1000 Kč/měsíčně)
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter