Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (55m²), ulice Loretánská, Hradčany, u Pražského hradu

Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (55m2), ulice Loretánská, Hradčany, u Pražského hradu Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (55m2), ulice Loretánská, Hradčany, u Pražského hradu Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (55m2), ulice Loretánská, Hradčany, u Pražského hradu Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (55m2), ulice Loretánská, Hradčany, u Pražského hradu Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (55m2), ulice Loretánská, Hradčany, u Pražského hradu Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (55m2), ulice Loretánská, Hradčany, u Pražského hradu Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (55m2), ulice Loretánská, Hradčany, u Pražského hradu Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (55m2), ulice Loretánská, Hradčany, u Pražského hradu Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (55m2), ulice Loretánská, Hradčany, u Pražského hradu Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (55m2), ulice Loretánská, Hradčany, u Pražského hradu Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (55m2), ulice Loretánská, Hradčany, u Pražského hradu

Krásný nezařízený byt kompletně po rekonstrukci k pronájmu 2+kk (55m²) se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu v ulici Loretánská, Praha 1, Hradčany. Z bytu je krásný výhled na Petřínskou rozhlednu a přilehlé zahrady. Jedinečná lokalita vhodná pro náročné klienty. V bytě se v současné době dodělává rekonstrukce.

50.088433
14.393550
Loretánská, Praha 1 - Hradčany, Czech Republic
Cena
19 400 Kč
za měsíc
Poplatky+ 450/osoba služby + elektřina
ID nabídky57624
AdresaLoretánská, Praha 1 - Hradčany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patrozvýšené přízemí
Užitná plocha55 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter