Tato nemovitost již byla pronajata

Praha 2, luxusně zařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, 67m², ulice Libická, atraktivní lokalita Vinohrady

Praha 2, luxusně zařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, 67m², ulice Libická, atraktivní lokalita Vinohrady Praha 2, luxusně zařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, 67m², ulice Libická, atraktivní lokalita Vinohrady Praha 2, luxusně zařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, 67m², ulice Libická, atraktivní lokalita Vinohrady Praha 2, luxusně zařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, 67m², ulice Libická, atraktivní lokalita Vinohrady Praha 2, luxusně zařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, 67m², ulice Libická, atraktivní lokalita Vinohrady Praha 2, luxusně zařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, 67m², ulice Libická, atraktivní lokalita Vinohrady Praha 2, luxusně zařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, 67m², ulice Libická, atraktivní lokalita Vinohrady Praha 2, luxusně zařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, 67m², ulice Libická, atraktivní lokalita Vinohrady Praha 2, luxusně zařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, 67m², ulice Libická, atraktivní lokalita Vinohrady Praha 2, luxusně zařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, 67m², ulice Libická, atraktivní lokalita Vinohrady Praha 2, luxusně zařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, 67m², ulice Libická, atraktivní lokalita Vinohrady Praha 2, luxusně zařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, 67m², ulice Libická, atraktivní lokalita Vinohrady Praha 2, luxusně zařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, 67m², ulice Libická, atraktivní lokalita Vinohrady Praha 2, luxusně zařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, 67m², ulice Libická, atraktivní lokalita Vinohrady Praha 2, luxusně zařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, 67m², ulice Libická, atraktivní lokalita Vinohrady Praha 2, luxusně zařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, 67m², ulice Libická, atraktivní lokalita Vinohrady Praha 2, luxusně zařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, 67m², ulice Libická, atraktivní lokalita Vinohrady Praha 2, luxusně zařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, 67m², ulice Libická, atraktivní lokalita Vinohrady Praha 2, luxusně zařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, 67m², ulice Libická, atraktivní lokalita Vinohrady Praha 2, luxusně zařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, 67m², ulice Libická, atraktivní lokalita Vinohrady

Tento zajímavý byt 2+kk se nachází v 6. patře v atraktivní lokalitě na pražských Vinohradech. Budova i byt prošly nedávno kompletní rekonstrukcí. V bytě jsou tropické dřevěné podlahy, v kuchyni a v koupelně jsou kvalitní keramické dlaždice. Kuchyň je kompletně vybavena všemi spotřebiči. V koupelně se nachází sprchový kout, pračka + toaleta. Na chodbě je vestavěná skříň. V okolí je naprostá občanská vybavenost a výborné dopravní spojení – tramvajová zastávka Radhošťská nebo 5 min. chůze na metro stanice Flora. Nedaleko domu je nákupní centrum Flora a mnoho restaurací. Za extra poplatek možnost parkování v garáži.

Občanská vybavenost

tramvaj
metro

Vytápění

Lokální plynové
50.076768
14.457208
Libická, Praha 3 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
19 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2500 služby + energie
ID nabídky57592
AdresaLibická, Praha 3 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Užitná plocha67 m²
Terasaano (7 m²)
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter