Tato nemovitost není dostupná

Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej

Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej Záboří, rodinný dům 6+1, zahrada, terasa - krásný výhled, nezátopová oblast, na prodej

Hledáte ideální kombinaci velkého rodinného domu a krásné zahrady s výhledem do krajiny. Právě pro Vás nabízíme kompletně podsklepený rodinný dům s dispozicí 6+1 (192 m2), kolaudováno v roce 1994, pozemek 1150m². Tento dům se nachází ve slepé ulici, umístěné na kopci nad vesnicí Záboří, nedaleko Mělníka. Dům i jeho interiér je koncipován jako čistý a funkční. V suterénu se nacházejí dvě garáže, dva sklepy, technická místnost a další úložné prostory. V prvním patře se nachází obytná část. Je zde plně vybavena kuchyň s plynovým sporákem a přístupem na velkou dřevěnou slunnou terasu s výhledem do kraje. Její propojení s obývacího pokojem s krbovými kamny, umožňuje komunikaci mezi celou rodinou. Dále se zde nacházejí dvě samostatné ložnice, koupelna a samostatná toaleta. Druhé patro domu nabízí tři samostatné ložnice z toho jedna se vstupem na prostorný balkon. Je zde také toaleta a možnost vybudování pracovny nebo koupelny z prostorné haly nad schodištěm. V domě je kotelna s kotlem na tuhá paliva s automatickým dávkovačem. Je zde také plynová přípojka s přípravou na plynový kotel. Dům prošel rekonstrukcí v roce 2011 – zateplení fasády celého domu, nová střecha, plastová okna. Na pozemku je také jímka na vodu – možnost využít na zalévání zahrady. Dům je napojen na obecní kanalizaci, vodovod a plynovod. Zahrada je dostatečně velká, udržovaná. Je zde možnost vybudování bazénu. Dům se nachází v nezáplavové oblasti. Obec Záboří nabízí přímé spojení do Prahy, Mělníka, Brandýsa nad Labem nebo pak autem za cca 20 minut. Nachází se zde také obchod, hospoda, obecní úřad pošta. Pro vice informací neváhejte kontaktovat makléřku.

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální tuhá paliva

Voda

dálkový vodovod
50.310670
14.525805
Kly-Záboří, Kly (Okres Mělník), Czech Republic
Cena
6 190 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně všech poplatků a právních služeb
ID nabídky57587
AdresaKly-Záboří, Kly (Okres Mělník)
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Počet pater3
Užitná plocha192 m²
Plocha pozemku1 150 m²
Zahradaano (998 m²)
Terasaano
Balkónano
Garážano (2 samostatné garáže)
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter