Tato nemovitost není dostupná

Shell and Core mezonetový byt na prodej s velkou střešní terasou v sousedství Havlíčkových sadů na Vinohradech

Shell and Core mezonetový byt na prodej s velkou střešní terasou v sousedství Havlíčkových sadů na Vinohradech Shell and Core mezonetový byt na prodej s velkou střešní terasou v sousedství Havlíčkových sadů na Vinohradech Shell and Core mezonetový byt na prodej s velkou střešní terasou v sousedství Havlíčkových sadů na Vinohradech Shell and Core mezonetový byt na prodej s velkou střešní terasou v sousedství Havlíčkových sadů na Vinohradech Shell and Core mezonetový byt na prodej s velkou střešní terasou v sousedství Havlíčkových sadů na Vinohradech Shell and Core mezonetový byt na prodej s velkou střešní terasou v sousedství Havlíčkových sadů na Vinohradech Shell and Core mezonetový byt na prodej s velkou střešní terasou v sousedství Havlíčkových sadů na Vinohradech Shell and Core mezonetový byt na prodej s velkou střešní terasou v sousedství Havlíčkových sadů na Vinohradech Shell and Core mezonetový byt na prodej s velkou střešní terasou v sousedství Havlíčkových sadů na Vinohradech Shell and Core mezonetový byt na prodej s velkou střešní terasou v sousedství Havlíčkových sadů na Vinohradech Shell and Core mezonetový byt na prodej s velkou střešní terasou v sousedství Havlíčkových sadů na Vinohradech Shell and Core mezonetový byt na prodej s velkou střešní terasou v sousedství Havlíčkových sadů na Vinohradech Shell and Core mezonetový byt na prodej s velkou střešní terasou v sousedství Havlíčkových sadů na Vinohradech Shell and Core mezonetový byt na prodej s velkou střešní terasou v sousedství Havlíčkových sadů na Vinohradech Shell and Core mezonetový byt na prodej s velkou střešní terasou v sousedství Havlíčkových sadů na Vinohradech Shell and Core mezonetový byt na prodej s velkou střešní terasou v sousedství Havlíčkových sadů na Vinohradech

Unikátní možnost luxusního bydlení přesně dle svých představ a za dostupnou cenu! Novostavba mezonetového bytu 4+ kk + galerie o výměře 135,77 m2 se střešní terasou (39,81m²) s nezaměnitelnými výhledy na Vinohrady, Havlíčkovy sady a široké okolí se nachází v 5.a 6. patře secesního domu na rozhraní Vršovic, Vinohrad a Nuslí v nejatraktivnější části náměstí Bratří Synků. Jeho stavba byla zahájena za I. světové války, ale dokončena byla až roku 1919.V roce 2012 prošel náročnou kompletní rekonstrukcí (včetně nové střechy a výtahu) s kolaudací proběhla v srpnu 2012. Byt je připraven k dokončovacím pracím – tj. v provedení Shell and Core. Klient má možnost dokončení bytu přesně dle svých představ. Výstup na střešní terasu lze řešit několika způsoby, stejně jako vytápění a další. Dům je vybaven čipovým systémem, zvonkovým tablem s domácími telefony, schodiště a chodby jsou pokryty teracovou dlažbou, která odpovídá historickému charakteru domu. Pro zajištění vysokého komfortu bydlení byl kladen vysoký důraz na zvukovou izolaci mezi bytovými jednotkami (zděné stěny) i jednotlivými místnostmi uvnitř bytů (zděné, sádrokartonové s izolací nebo Ytongové příčky). K bytu je možné pronajmout garážové stání, umístěné nedaleko budovy. Náměstí Bratří Synků, původně zvané Riegrovo, se počalo tvořit krátce po povýšení Nuslí na město v roce 1898. Obdélníkové, mírně svažité náměstí bylo vždy rušným obchodním centrem Nuslí. Nedaleké Havlíčkovy sady, spojující místo s pražskými Vinohrady, nabízí velmi klidné prostředí pro relaxaci. V těsném sousedství Náměstí Bratří Synků je Úřad městské části Praha 4, školy a školky, lékařská poliklinika a další zdravotnická zařízení, obchodní centra, sportovní zařízení a známá kulturní zařízení jako např. Divadlo Na Fidlovačce nebo Divadlo na Jezerce. Perfektní dopravní spojení je zajištěno tramvajovým uzlem (3. zastávky od metra I.P. Pavlova, 5 zastávek od nábřeží na Vyšehradě). 10 min. do centra města. 1 zastávku tramvají je vzdálené vlakové nádraží Praha – Vršovice (4 min. do centra města). Spojení je velmi frekventované.

Občanská vybavenost

tramvaj
50.063879
14.440409
Praha, Praha 2 (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
8 507 800 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize a právních služeb
ID nabídky57543
AdresaPraha, Praha 2 (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Počet pater6
Užitná plocha135,77 m²
Půdní prostoryne
Terasaano (30 m²)
Balkónano (20 m²)
Garážano (150m)
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
Bezbariérový přístupne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter