Tato nemovitost již byla pronajata

Praha 1, Staré město, byt 3+kk k pronájmu, zařízený, slunný, ulice Platnéřská

Praha 1, Staré město, byt 3+kk k pronájmu, zařízený, slunný, ulice Platnéřská Praha 1, Staré město, byt 3+kk k pronájmu, zařízený, slunný, ulice Platnéřská Praha 1, Staré město, byt 3+kk k pronájmu, zařízený, slunný, ulice Platnéřská Praha 1, Staré město, byt 3+kk k pronájmu, zařízený, slunný, ulice Platnéřská Praha 1, Staré město, byt 3+kk k pronájmu, zařízený, slunný, ulice Platnéřská Praha 1, Staré město, byt 3+kk k pronájmu, zařízený, slunný, ulice Platnéřská Praha 1, Staré město, byt 3+kk k pronájmu, zařízený, slunný, ulice Platnéřská Praha 1, Staré město, byt 3+kk k pronájmu, zařízený, slunný, ulice Platnéřská Praha 1, Staré město, byt 3+kk k pronájmu, zařízený, slunný, ulice Platnéřská Praha 1, Staré město, byt 3+kk k pronájmu, zařízený, slunný, ulice Platnéřská Praha 1, Staré město, byt 3+kk k pronájmu, zařízený, slunný, ulice Platnéřská Praha 1, Staré město, byt 3+kk k pronájmu, zařízený, slunný, ulice Platnéřská Praha 1, Staré město, byt 3+kk k pronájmu, zařízený, slunný, ulice Platnéřská Praha 1, Staré město, byt 3+kk k pronájmu, zařízený, slunný, ulice Platnéřská Praha 1, Staré město, byt 3+kk k pronájmu, zařízený, slunný, ulice Platnéřská Praha 1, Staré město, byt 3+kk k pronájmu, zařízený, slunný, ulice Platnéřská Praha 1, Staré město, byt 3+kk k pronájmu, zařízený, slunný, ulice Platnéřská Praha 1, Staré město, byt 3+kk k pronájmu, zařízený, slunný, ulice Platnéřská Praha 1, Staré město, byt 3+kk k pronájmu, zařízený, slunný, ulice Platnéřská Praha 1, Staré město, byt 3+kk k pronájmu, zařízený, slunný, ulice Platnéřská

Hledáte bydlení v centru Starého města? Právě Vám je určen byt 3+kk 63m², který se nalézá na rohu ulic Platnéřská a Křížovnická. Celý byt je kompletně zařízený a má plně vybavenou kuchyň. Je po kompletní velice zdařilé rekonstukci, při které byly zachovány původní prvky bytu. V bytě se nacházejí dvě koupelny – jedna s vanou, druhá se sprchou a dvě toalety. V chodbě jsou umístěny vestavěné skříně a do hlavního vchodu do bytu byly umístěny bezpečnostní odhlučněné dveře. Celý dům prošel v nedávné době velice nákladnou a kompletní rekonstrukcí, včetně všech rozvodů, výtahu, střechy a společných prostor domu.

Občanská vybavenost

metro 2 minuty od domu Staroměstská

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové

Voda

dálkový vodovod
50.087480
14.415088
Platnéřská, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3.000,-
ID nabídky57504
AdresaPlatnéřská, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater5
Užitná plocha67 m²
Balkónne
Garážne
Výtahano
Zařízenoano
Bezbariérový přístupne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter