Tato nemovitost není dostupná

Samostatná kancelářská budova s klimatizací, 635m², novostavba, vhodné pro sídlo firmy s velkým zázemím

Samostatná kancelářská budova s klimatizací, 635m2, novostavba, vhodné pro sídlo firmy s velkým zázemím Samostatná kancelářská budova s klimatizací, 635m2, novostavba, vhodné pro sídlo firmy s velkým zázemím Samostatná kancelářská budova s klimatizací, 635m2, novostavba, vhodné pro sídlo firmy s velkým zázemím Samostatná kancelářská budova s klimatizací, 635m2, novostavba, vhodné pro sídlo firmy s velkým zázemím Samostatná kancelářská budova s klimatizací, 635m2, novostavba, vhodné pro sídlo firmy s velkým zázemím Samostatná kancelářská budova s klimatizací, 635m2, novostavba, vhodné pro sídlo firmy s velkým zázemím Samostatná kancelářská budova s klimatizací, 635m2, novostavba, vhodné pro sídlo firmy s velkým zázemím Samostatná kancelářská budova s klimatizací, 635m2, novostavba, vhodné pro sídlo firmy s velkým zázemím Samostatná kancelářská budova s klimatizací, 635m2, novostavba, vhodné pro sídlo firmy s velkým zázemím Samostatná kancelářská budova s klimatizací, 635m2, novostavba, vhodné pro sídlo firmy s velkým zázemím Samostatná kancelářská budova s klimatizací, 635m2, novostavba, vhodné pro sídlo firmy s velkým zázemím Samostatná kancelářská budova s klimatizací, 635m2, novostavba, vhodné pro sídlo firmy s velkým zázemím Samostatná kancelářská budova s klimatizací, 635m2, novostavba, vhodné pro sídlo firmy s velkým zázemím Samostatná kancelářská budova s klimatizací, 635m2, novostavba, vhodné pro sídlo firmy s velkým zázemím Samostatná kancelářská budova s klimatizací, 635m2, novostavba, vhodné pro sídlo firmy s velkým zázemím Samostatná kancelářská budova s klimatizací, 635m2, novostavba, vhodné pro sídlo firmy s velkým zázemím Samostatná kancelářská budova s klimatizací, 635m2, novostavba, vhodné pro sídlo firmy s velkým zázemím Samostatná kancelářská budova s klimatizací, 635m2, novostavba, vhodné pro sídlo firmy s velkým zázemím Samostatná kancelářská budova s klimatizací, 635m2, novostavba, vhodné pro sídlo firmy s velkým zázemím Samostatná kancelářská budova s klimatizací, 635m2, novostavba, vhodné pro sídlo firmy s velkým zázemím Samostatná kancelářská budova s klimatizací, 635m2, novostavba, vhodné pro sídlo firmy s velkým zázemím Samostatná kancelářská budova s klimatizací, 635m2, novostavba, vhodné pro sídlo firmy s velkým zázemím Samostatná kancelářská budova s klimatizací, 635m2, novostavba, vhodné pro sídlo firmy s velkým zázemím

Samostatná kancelářská budova s klimatizací, vhodné pro sídlo firmy s velkým zázemím. Popis provozovny: Samostatná kancelářská budova 3NP 635m², novostavba. Vlastní samostatný vstup s recepcí (bez výtahu) 15 samostatných kanceláří. Kanceláře odděleny skleněnými akusticky chráněnými příčkami s vnitřními žaluziemi. Nábytek na míru, zátěžové koberce, chodby marmoleum. Zasedací místnosti vybaveny ozvučením a audiotechnikou. Kuchyňka i sociální zázemí na každém patře. Šatny a sprchy pro cca 20–40 zaměstnanců. Sklady 150 m2 zastřešené, částečně vytápěné. Oplocená skladová plocha přístup TIR zámková zátěžová dlažba 1.000m². Skladová a parkovací plocha je uzamykatelná, elektronicky střežena infra čidly a kamerami. K dispozici čerpací stanice v areálu. Vybavení a rozvody. Teplovodní vytápění radiátory z vlastní plynové kotelny. PC síť strukturovaná 100G, vlastní chlazená servrovna. Internet pevnou linkou a s WIFI. Samostatně regulovatelná vzduchotechnika s centrálním chlazením. Přístupový systém na čipové karty. Telefonní ústředna s provolbou, identifikace příchozích hovorů. Venkovní plocha střežena kamerovým systémem a venkovním EZS (infra). Napojení alarmu na PCO s výjezdovou službou. Parkování a doprava: Vynikající dopravní spojení a parkovací možnosti. Vlastní vyhrazené parkovací stání pro zákazníky cca 10 míst před budovou. MHD v blízkosti, Metro B stanice Hloubětín nebo Palmovka, tramvaj č.3, 8 a 25 Podkovářská. Reklamní plochy (viz foto): Vjezd a viditelnost budovy přímo z Poděbradské ulice. Možnost umístění vlajek a billboardu přímo na hlavní ulici (v ceně nájmu). Připraven neonový poutač pro logo nájemce. Nájemce neplatí provizi RK.

50.103217
14.516407
Poděbradská, Praha 9 - Vysočany, Czech Republic
Cena
160 000 Kč
za měsíc
ID nabídky57477
AdresaPoděbradská, Praha 9 - Vysočany
Budovacihlová
Stavnovostavba
Počet pater3
Užitná plocha635 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter