Tato nemovitost není dostupná

Podkrovní kanceláře na lukrativní adrese v centru Prahy - Neughbeurovský Palác, 138 m², možnost parkování

Podkrovní kanceláře na lukrativní adrese v centru Prahy - Neughbeurovský Palác, 138 m2, možnost parkování Podkrovní kanceláře na lukrativní adrese v centru Prahy - Neughbeurovský Palác, 138 m2, možnost parkování Podkrovní kanceláře na lukrativní adrese v centru Prahy - Neughbeurovský Palác, 138 m2, možnost parkování Podkrovní kanceláře na lukrativní adrese v centru Prahy - Neughbeurovský Palác, 138 m2, možnost parkování Podkrovní kanceláře na lukrativní adrese v centru Prahy - Neughbeurovský Palác, 138 m2, možnost parkování Podkrovní kanceláře na lukrativní adrese v centru Prahy - Neughbeurovský Palác, 138 m2, možnost parkování Podkrovní kanceláře na lukrativní adrese v centru Prahy - Neughbeurovský Palác, 138 m2, možnost parkování Podkrovní kanceláře na lukrativní adrese v centru Prahy - Neughbeurovský Palác, 138 m2, možnost parkování Podkrovní kanceláře na lukrativní adrese v centru Prahy - Neughbeurovský Palác, 138 m2, možnost parkování Podkrovní kanceláře na lukrativní adrese v centru Prahy - Neughbeurovský Palác, 138 m2, možnost parkování Podkrovní kanceláře na lukrativní adrese v centru Prahy - Neughbeurovský Palác, 138 m2, možnost parkování Podkrovní kanceláře na lukrativní adrese v centru Prahy - Neughbeurovský Palác, 138 m2, možnost parkování Podkrovní kanceláře na lukrativní adrese v centru Prahy - Neughbeurovský Palác, 138 m2, možnost parkování Podkrovní kanceláře na lukrativní adrese v centru Prahy - Neughbeurovský Palác, 138 m2, možnost parkování

Podkrovní kanceláře v atraktivní lokalitě pražského centra, jedná se o třetí patro Neughbeurovského Paláce, v budově není výtah. Je zde možnost parkování na nádvoří. Plánovaná výměna koberců proběhne v souladu s preferencemi nájemníka. Tyto reprezentativní prostory se nacházejí pouhé tři minuty chůze od Václavského Náměstí, jsou dobře dostupné vozem i MHD a v nejbližším okolí jsou úřady, pošta, lékárny, bankomaty, drogerie, restaurace a možnost rychlého občerstvení. Zájemce neplatí provizi realitní kanceláři.

50.084604
14.427136
Panská, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
29 000 Kč
za měsíc
PoplatkyZáloha na poplatek za služby: 9.685,- Kč/měsíc + spotřeba elektřiny
ID nabídky57458
AdresaPanská, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro3. patro
Užitná plocha138 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter