Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice S.K.Neumanna, Libeň

Praha, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice S.K.Neumanna, Libeň Praha, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice S.K.Neumanna, Libeň Praha, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice S.K.Neumanna, Libeň Praha, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice S.K.Neumanna, Libeň Praha, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice S.K.Neumanna, Libeň Praha, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice S.K.Neumanna, Libeň Praha, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice S.K.Neumanna, Libeň Praha, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice S.K.Neumanna, Libeň Praha, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice S.K.Neumanna, Libeň Praha, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice S.K.Neumanna, Libeň Praha, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice S.K.Neumanna, Libeň Praha, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice S.K.Neumanna, Libeň Praha, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice S.K.Neumanna, Libeň Praha, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice S.K.Neumanna, Libeň Praha, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice S.K.Neumanna, Libeň Praha, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice S.K.Neumanna, Libeň Praha, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice S.K.Neumanna, Libeň

Nezařízený byt 3+kk k pronájmu v ulici S.K.Neumanna v Praze 8, Libeň. Byt o celkové výměře 60m² se nachází v přízemí cihlového domu. Kuchyňská linka je vybavena sklokeramickou deskou a troubou. V koupelně je vana, toaleta je zvlášť. Je zde prkenná podlaha. Bytu náleží komora o velikosti 4m². Pět minut od domu je zastávka tramvaje.

50.119487
14.455306
S. K. Neumanna, Praha 8 - Libeň, Czech Republic
Cena
11 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2500,-
ID nabídky57425
AdresaS. K. Neumanna, Praha 8 - Libeň
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Užitná plocha60 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter