Tato nemovitost již byla pronajata

Pronájem obchodních prostor 80m² přímo v centru Plzně vhodné na kosmetiku,kadeřnictví

Pronájem obchodních prostor 80m2 přímo v centru Plzně vhodné na kosmetiku,kadeřnictví Pronájem obchodních prostor 80m2 přímo v centru Plzně vhodné na kosmetiku,kadeřnictví Pronájem obchodních prostor 80m2 přímo v centru Plzně vhodné na kosmetiku,kadeřnictví Pronájem obchodních prostor 80m2 přímo v centru Plzně vhodné na kosmetiku,kadeřnictví Pronájem obchodních prostor 80m2 přímo v centru Plzně vhodné na kosmetiku,kadeřnictví Pronájem obchodních prostor 80m2 přímo v centru Plzně vhodné na kosmetiku,kadeřnictví Pronájem obchodních prostor 80m2 přímo v centru Plzně vhodné na kosmetiku,kadeřnictví Pronájem obchodních prostor 80m2 přímo v centru Plzně vhodné na kosmetiku,kadeřnictví Pronájem obchodních prostor 80m2 přímo v centru Plzně vhodné na kosmetiku,kadeřnictví Pronájem obchodních prostor 80m2 přímo v centru Plzně vhodné na kosmetiku,kadeřnictví Pronájem obchodních prostor 80m2 přímo v centru Plzně vhodné na kosmetiku,kadeřnictví

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory v centru Plzně – Veleslavínova ul. Prostory o rozloze 80 m2 se nacházejí v přízemí cihlového domu v centru Plzně a jsou vhodné na obchod, kosmetické studio, kanceláře, směnárnu, cestovní kancelář apod. V přízemí jsou 2 velké místnosti s výlohami, dále 1 místnost v suterénu a sociální zařízení se sprchovým koutem. Na zemi je položena dlažba, vytápění zajišťuje vlastní plynový kotel. Parkování před domem na ulici, k dispozici ihned. Pronájem dlouhodobý.

Občanská vybavenost

tramvaj
restaurace
pošta

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové

Voda

dálkový vodovod
49.748902
13.380015
Veleslavínova, Plzeň, Czech Republic
Cena
10 000 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ energie
ID nabídky57368
AdresaVeleslavínova, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha80 m²
Výtahne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter