Tato nemovitost není dostupná

Praha 7, Letná - luxusní 3+kk byt v shell & core v secesním domě po rekonstrukci u parku Stromovka

Praha 7, Letná - luxusní 3+kk byt v shell & core v secesním domě po rekonstrukci u parku Stromovka Praha 7, Letná - luxusní 3+kk byt v shell & core v secesním domě po rekonstrukci u parku Stromovka Praha 7, Letná - luxusní 3+kk byt v shell & core v secesním domě po rekonstrukci u parku Stromovka Praha 7, Letná - luxusní 3+kk byt v shell & core v secesním domě po rekonstrukci u parku Stromovka Praha 7, Letná - luxusní 3+kk byt v shell & core v secesním domě po rekonstrukci u parku Stromovka Praha 7, Letná - luxusní 3+kk byt v shell & core v secesním domě po rekonstrukci u parku Stromovka Praha 7, Letná - luxusní 3+kk byt v shell & core v secesním domě po rekonstrukci u parku Stromovka Praha 7, Letná - luxusní 3+kk byt v shell & core v secesním domě po rekonstrukci u parku Stromovka Praha 7, Letná - luxusní 3+kk byt v shell & core v secesním domě po rekonstrukci u parku Stromovka Praha 7, Letná - luxusní 3+kk byt v shell & core v secesním domě po rekonstrukci u parku Stromovka Praha 7, Letná - luxusní 3+kk byt v shell & core v secesním domě po rekonstrukci u parku Stromovka Praha 7, Letná - luxusní 3+kk byt v shell & core v secesním domě po rekonstrukci u parku Stromovka Praha 7, Letná - luxusní 3+kk byt v shell & core v secesním domě po rekonstrukci u parku Stromovka Praha 7, Letná - luxusní 3+kk byt v shell & core v secesním domě po rekonstrukci u parku Stromovka Praha 7, Letná - luxusní 3+kk byt v shell & core v secesním domě po rekonstrukci u parku Stromovka Praha 7, Letná - luxusní 3+kk byt v shell & core v secesním domě po rekonstrukci u parku Stromovka Praha 7, Letná - luxusní 3+kk byt v shell & core v secesním domě po rekonstrukci u parku Stromovka Praha 7, Letná - luxusní 3+kk byt v shell & core v secesním domě po rekonstrukci u parku Stromovka Praha 7, Letná - luxusní 3+kk byt v shell & core v secesním domě po rekonstrukci u parku Stromovka Praha 7, Letná - luxusní 3+kk byt v shell & core v secesním domě po rekonstrukci u parku Stromovka

Bydlete přesně podle Vašich představ! Tento prostorný byt 3+kk je umístěný v 2. patře domu. Dispozice bytů jsou dle platného stavebního povolení nastaveny s důrazem na maximální komfort jejich majitelů (en-suite koupelny, šatny a komory, velké obývací pokoje, ideální orientace pokojů, terasy s přístupy z obytné haly apod ). Díky zpracování bytu ve stavu shell & core bude však volba dispozičního řešení a kompletního dokončení bytu plně v rukách kupujícího. Ten má spolu s architektem možnost vycházet z daného stavebního povolení, nebo zažádat o Změnu stavby před dokončením na základě vlastního projektu.

V bytové jednotce se budou nacházet okna, nosné a obvodové stěny, stoupačky a hlavní vchodové (bezpečnostní) dveře do bytu. Podlahy, stěny a stropy budou v hrubé, stavební podobě (tzv. provedení Shell & Core).

Použité fotografie interiéru pochází z visualizací, které jsou k projektu k dispozici a jsou pouhou ukázkou možných realizací, které k tomuto projektu doporučené designové studio s architektkou nabízí. Veškeré nabízené služby, práce i použitý materiál včetně nábytku, jsou prvotřídní kvality a současného designu.

K bytu náleží sklepní kóje o výměře 8m².

Popis projektu – Residence Bubenečský Vrch

Projekt je velmi pečlivou rekonstrukcí secesní budovy (bývalý hotel Splendid), roku 1923 navržené a vystavěné architektem Josefem Kroftou. Současný developer lpí na zachování původní architektury počátku 20. stol., především tedy v podobě restaurace fasád domu, vnitřních chodeb, současně se zapojením moderních technologií – vystavění moderního, technologicky vyspělého výtahu a moderního systému automobilového zakladače v podzemní části pozemku. Zde má kupující možnost zakoupení garážového stání ve dvou velikostech (SUV a standard).

Lokalita

Letná je svým umístěním srovnatelná s velmi populárními Vinohrady. Má strategickou polohu s pěší dostupností od samého srdce Prahy 1. Přímo sousedí s Hradčany a navíc disponuje nejrozlehlejším pražským parkem – Stromovkou. Letenské sady, umístěné mezi Letnou a centrem města – na kopci, známé např. pivní zahradou u Letenského zámečku, nabízí nezapomenutelné výhledy na pražské panorama, deltu řeky Vltavy, Národní divadlo, a Staré město s Malou stranou.

Přilehlé Letenské náměstí nabízí perfektní dopravní dostupnost. Přibližně 200 m od domu jsou tramvajové zastávky s rychlým spojením do centra i zbytku Prahy. Metro A (Hradčanská) a C (Vltavská) je odsud vzdáleno 3 zastávky tramvají. Automobilové spojení je perfektní díky nově budovanému napojení na Pražský okruh a díky nedaleké Pražské magistrále. Spojení s letištěm trvá automobilem okolo 20 min., MHD 37 min.

Občanská vybavenost v místě je kompletní – 2 základní i mateřské školy a několik středních škol v nejbližším okolí, veškeré služby a obchody jsou na přilehlém Letenském náměstí a v okolních ulicích včetně knihovny, pošty, supermarketu apod. Nově otevřená Crocodille Boulevard a aktuálně budovaný Palác Stromovka, nabízející desítky obchodů a restaurací a stovky parkovacích stání zajistí, že zde jednoduše nic neschází.

Aktuální nabídka projektu:

balkon/terasa 1.NP/Gnd fl.___130,2___­3+kk/2 bedroom___ none_____7.946.335,– CZK 1.NP/Gnd fl.___166,8___­3+kk/2 bedroom___ none_____9.011.569,– CZK 2.NP/2nd fl.____110,2__­_3+kk/2 bedroom___7,5m2__­__7.523.752,– CZK 2.NP/2nd fl.____135,7__­_3+kk/2 bedroom___48,4m2_­__9.294.773,– CZK 3.NP/3rd fl.____133,5__­_3+kk/2 bedroom___none_____8­.183.336,– CZK 4.NP/4th fl.____205,1__­_5+kk/4 bedroom___6,2 m2_­___14.970.681,– CZK 5.NP/5th fl.____205 ____5+kk/4 bedroom___8,7 m2_­___15.601.728,– CZK

50.101552
14.422938
Ovenecká, Praha 7 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
8 183 336 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize a právních služeb
ID nabídky57362
AdresaOvenecká, Praha 7 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater5
Užitná plocha133,50 m²
Garážano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
Bezbariérový přístupano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter