Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Cimburkova ulice, Žižkov, parkování, výloha, 70 m².

Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Cimburkova ulice, Žižkov, parkování, výloha, 70 m2. Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Cimburkova ulice, Žižkov, parkování, výloha, 70 m2. Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Cimburkova ulice, Žižkov, parkování, výloha, 70 m2. Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Cimburkova ulice, Žižkov, parkování, výloha, 70 m2. Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Cimburkova ulice, Žižkov, parkování, výloha, 70 m2. Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Cimburkova ulice, Žižkov, parkování, výloha, 70 m2. Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Cimburkova ulice, Žižkov, parkování, výloha, 70 m2. Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Cimburkova ulice, Žižkov, parkování, výloha, 70 m2. Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Cimburkova ulice, Žižkov, parkování, výloha, 70 m2. Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Cimburkova ulice, Žižkov, parkování, výloha, 70 m2. Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Cimburkova ulice, Žižkov, parkování, výloha, 70 m2. Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Cimburkova ulice, Žižkov, parkování, výloha, 70 m2. Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Cimburkova ulice, Žižkov, parkování, výloha, 70 m2. Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Cimburkova ulice, Žižkov, parkování, výloha, 70 m2. Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, Cimburkova ulice, Žižkov, parkování, výloha, 70 m2.

Nabízíme Vám krásný nezařízený nebytový prostor, který se nachází v přízemí cihlového domu na Praze 3 v Cimburkově ulici. Prostor o celkové rozloze 70 m2 je vhodný jako prodejna či provozovna. Sestává se ze tří místností z nichž jsou dvě neprůchozí. Vytápění vlastním plynovým kotlem. K dispozici toaleta, sprcha a také pračka. Na podlahách je dlažba. Výloha přímo do ulice. Možnost parkovaní ve dvoře pro jeden automobil. Připojení k internetu přes ADSL.

50.084949
14.448916
Cimburkova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
19 999 Kč
celková cena
Poplatky+ elektřina a plyn
ID nabídky57278
AdresaCimburkova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha70 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter