Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 105m², ulice Dienzenhoferovy sady, Smíchov, sklep, zahrada

Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 105m2, ulice Dienzenhoferovy sady, Smíchov, sklep, zahrada Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 105m2, ulice Dienzenhoferovy sady, Smíchov, sklep, zahrada Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 105m2, ulice Dienzenhoferovy sady, Smíchov, sklep, zahrada Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 105m2, ulice Dienzenhoferovy sady, Smíchov, sklep, zahrada Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 105m2, ulice Dienzenhoferovy sady, Smíchov, sklep, zahrada Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 105m2, ulice Dienzenhoferovy sady, Smíchov, sklep, zahrada Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 105m2, ulice Dienzenhoferovy sady, Smíchov, sklep, zahrada Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 105m2, ulice Dienzenhoferovy sady, Smíchov, sklep, zahrada

Krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 105m² se nachází v přízemí historické budovy v ulici Dienzenhoferovy sady, Praha 5, Smíchov. Jsou zde 4 místnosti, vstupní chodba, kuchyňka, komora, toaleta s umývárnou. Topení plynové. Ke kanceláři je k dispozici nový sklepní prostor 7,7m². Možno využívat společnou zahradu. Dům je kompletně zrekonstruovaný. Dům se nachází kousek od řeky Vltavy. Občanská vybavenost – restaurace, supermarket, pošta a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanice autobusů a tramvají nebo 5 minut na stanici metra Anděl, linka B.

50.074463
14.408043
Dienzenhof. sady, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
21 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky57252
AdresaDienzenhof. sady, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha105 m²
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter