Tato nemovitost není dostupná

Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 90 m²

Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 90 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 90 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 90 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 90 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 90 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 90 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 90 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 90 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 90 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 90 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 90 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 90 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 90 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 90 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 90 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 90 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 90 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 90 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 90 m2

Prostorný byt 2+1 k pronájmu ve známé Malostranské oblasti Újezd. Byt je částečně zařízený, rekonstruovaný, s atypickými prvky, za zmínku stojí zejména restaurované původní stropní reliéfní malby a vitrážová okna v chodbě. Parketové a plovoucí podlahy, plně vybavená moderní kuchyně s plynovým sporákem, lednicí a myčkou nádobí, koupelna s vanou, toaleta zvlášť. Vlastní topný okruh s plynovým kotlem. 1. patro secesního domu bez výtahu, okna do ulice i do dvora. Tato část Prahy 1 je výborně dostupná, centrum je přes most, v okolí maximální vybavenost, park Petřín je minutu chůze od domu.

50.083630
14.404296
Újezd, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 600 Kč/osobu měsíčně + zálohy na elektřinu 800 Kč měsíčně + zálohy na plyn 2.200 Kč měsíčně
ID nabídky57191
AdresaÚjezd, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha90 m²
Výtahne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter