Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, hezký nezařízený byt 2+kk k pronájmu, patro na spaní, 50m², sklep, klidná lokalita, Bubenečská ulice, Praha 6

Praha, hezký nezařízený byt 2+kk k pronájmu, patro na spaní, 50m2, sklep, klidná lokalita, Bubenečská ulice, Praha 6 Praha, hezký nezařízený byt 2+kk k pronájmu, patro na spaní, 50m2, sklep, klidná lokalita, Bubenečská ulice, Praha 6 Praha, hezký nezařízený byt 2+kk k pronájmu, patro na spaní, 50m2, sklep, klidná lokalita, Bubenečská ulice, Praha 6 Praha, hezký nezařízený byt 2+kk k pronájmu, patro na spaní, 50m2, sklep, klidná lokalita, Bubenečská ulice, Praha 6 Praha, hezký nezařízený byt 2+kk k pronájmu, patro na spaní, 50m2, sklep, klidná lokalita, Bubenečská ulice, Praha 6 Praha, hezký nezařízený byt 2+kk k pronájmu, patro na spaní, 50m2, sklep, klidná lokalita, Bubenečská ulice, Praha 6 Praha, hezký nezařízený byt 2+kk k pronájmu, patro na spaní, 50m2, sklep, klidná lokalita, Bubenečská ulice, Praha 6 Praha, hezký nezařízený byt 2+kk k pronájmu, patro na spaní, 50m2, sklep, klidná lokalita, Bubenečská ulice, Praha 6 Praha, hezký nezařízený byt 2+kk k pronájmu, patro na spaní, 50m2, sklep, klidná lokalita, Bubenečská ulice, Praha 6 Praha, hezký nezařízený byt 2+kk k pronájmu, patro na spaní, 50m2, sklep, klidná lokalita, Bubenečská ulice, Praha 6 Praha, hezký nezařízený byt 2+kk k pronájmu, patro na spaní, 50m2, sklep, klidná lokalita, Bubenečská ulice, Praha 6 Praha, hezký nezařízený byt 2+kk k pronájmu, patro na spaní, 50m2, sklep, klidná lokalita, Bubenečská ulice, Praha 6 Praha, hezký nezařízený byt 2+kk k pronájmu, patro na spaní, 50m2, sklep, klidná lokalita, Bubenečská ulice, Praha 6 Praha, hezký nezařízený byt 2+kk k pronájmu, patro na spaní, 50m2, sklep, klidná lokalita, Bubenečská ulice, Praha 6 Praha, hezký nezařízený byt 2+kk k pronájmu, patro na spaní, 50m2, sklep, klidná lokalita, Bubenečská ulice, Praha 6 Praha, hezký nezařízený byt 2+kk k pronájmu, patro na spaní, 50m2, sklep, klidná lokalita, Bubenečská ulice, Praha 6 Praha, hezký nezařízený byt 2+kk k pronájmu, patro na spaní, 50m2, sklep, klidná lokalita, Bubenečská ulice, Praha 6

Praha, útulný nezařízený byt je dispozičně řešen jako 2+kk. Byt o velikosti 50 m2 disponuje patrem na spaní. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu, v ulici Bubenečská, Praha 6. Kuchyně zařízená – lednička, plynový sporák, trouba, mikrovlnka. Koupelna s vanou, wc zvlášť, komora. K bytu náleží sklepní kóje. Příjemná lokalita, kompletní občanská vybavenost a dobrá dopravní dostupnost – nedaleko metro A Dejvická či Hradčanská.

Vytápění

Lokální plynové
50.101525
14.404638
Bubenečská, Praha 6 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
11 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ 700Kč/os + elektřina + plyn
ID nabídky57146
AdresaBubenečská, Praha 6 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patrozvýšené přízemí
Užitná plocha50 m²
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter