Tato nemovitost není dostupná

REPRESENTATIVNÍ vila v diplomatické čtvrti, P6- Bubeneč

REPRESENTATIVNÍ vila v diplomatické čtvrti, P6- Bubeneč REPRESENTATIVNÍ vila v diplomatické čtvrti, P6- Bubeneč REPRESENTATIVNÍ vila v diplomatické čtvrti, P6- Bubeneč REPRESENTATIVNÍ vila v diplomatické čtvrti, P6- Bubeneč REPRESENTATIVNÍ vila v diplomatické čtvrti, P6- Bubeneč REPRESENTATIVNÍ vila v diplomatické čtvrti, P6- Bubeneč REPRESENTATIVNÍ vila v diplomatické čtvrti, P6- Bubeneč REPRESENTATIVNÍ vila v diplomatické čtvrti, P6- Bubeneč REPRESENTATIVNÍ vila v diplomatické čtvrti, P6- Bubeneč REPRESENTATIVNÍ vila v diplomatické čtvrti, P6- Bubeneč

LUXUSNÍ a REPRESENTATIVNÍ vila v prestižní diplomatické čtvrti Prahy 6 – Bubeneč, v sousedství zahraničních ambasád. Objekt je situován na pozemku o rozloze přibližně 1000 m2. Vila má dvě podlaží, podkroví a suterén. Užitná plocha nemovitosti činí cca 500 m2. V objektu se nachází celkem 15 místností. Na pozemku je možné parkovat až devět osobních automobilů. Situována přímo naproti budovy Čínského velvyslanectví. Nedaleko parku Stromovka, pár minut chůze od stanice Hradčanská. Objekt je zabezpečen elektronickým zabezpečovacím systémem s napojením na bezpečnostní agenturu. Objekt je také vybaven dálkovým ovládáním vstupní a vjezdové brány s videotelefonem. Přiložené fotografie jsou pouze ilustrativní, na vile probíhá rekonstrukce. Nejvhodnější využití jako ambasáda nebo representativní kanceláře popř. jako luxusní bydlení.

Telekomunikace

telefon
50.100822
14.407077
Pelléova, Praha 6 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
191 400 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ poplatky
ID nabídky5711
AdresaPelléova, Praha 6 - Bubeneč
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha500 m²
Plocha pozemku0 m²
Garážne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Karel Topinka

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: karel@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 777 333 299

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter