Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízená administrativní budova po rekonstrukci k pronájmu 760 m²,ulice Dělnická, Holešovice,dvougaráž ve dvoře

Praha, nezařízená administrativní budova po rekonstrukci k pronájmu 760 m2,ulice Dělnická, Holešovice,dvougaráž ve dvoře Praha, nezařízená administrativní budova po rekonstrukci k pronájmu 760 m2,ulice Dělnická, Holešovice,dvougaráž ve dvoře Praha, nezařízená administrativní budova po rekonstrukci k pronájmu 760 m2,ulice Dělnická, Holešovice,dvougaráž ve dvoře Praha, nezařízená administrativní budova po rekonstrukci k pronájmu 760 m2,ulice Dělnická, Holešovice,dvougaráž ve dvoře Praha, nezařízená administrativní budova po rekonstrukci k pronájmu 760 m2,ulice Dělnická, Holešovice,dvougaráž ve dvoře Praha, nezařízená administrativní budova po rekonstrukci k pronájmu 760 m2,ulice Dělnická, Holešovice,dvougaráž ve dvoře Praha, nezařízená administrativní budova po rekonstrukci k pronájmu 760 m2,ulice Dělnická, Holešovice,dvougaráž ve dvoře Praha, nezařízená administrativní budova po rekonstrukci k pronájmu 760 m2,ulice Dělnická, Holešovice,dvougaráž ve dvoře Praha, nezařízená administrativní budova po rekonstrukci k pronájmu 760 m2,ulice Dělnická, Holešovice,dvougaráž ve dvoře Praha, nezařízená administrativní budova po rekonstrukci k pronájmu 760 m2,ulice Dělnická, Holešovice,dvougaráž ve dvoře Praha, nezařízená administrativní budova po rekonstrukci k pronájmu 760 m2,ulice Dělnická, Holešovice,dvougaráž ve dvoře Praha, nezařízená administrativní budova po rekonstrukci k pronájmu 760 m2,ulice Dělnická, Holešovice,dvougaráž ve dvoře Praha, nezařízená administrativní budova po rekonstrukci k pronájmu 760 m2,ulice Dělnická, Holešovice,dvougaráž ve dvoře Praha, nezařízená administrativní budova po rekonstrukci k pronájmu 760 m2,ulice Dělnická, Holešovice,dvougaráž ve dvoře Praha, nezařízená administrativní budova po rekonstrukci k pronájmu 760 m2,ulice Dělnická, Holešovice,dvougaráž ve dvoře

Nezařízená nově zrekonstruovaná dvoupatrová budova celá k pronájmu o velikosti 760 m2 se nachází v ulici Dělnická, Praha 7, Holešovice. Celý komplex se nachází na frekventované ulici a je vzdálena 2 min. od tramvajové zastávky – Dělnická a 2 min.od ul. Argentinská. Prostor je vhodný pro open space. V budově je etážové plynové vytápění, plovoucí podlahy a koberce. Prostor je složen s celkem 3 pater – suterén, přízemí, 1. NP, 2. NP. Prostor má oddělené sociální zařízení a sprchu. Veškerá občanská vybavenost v okolí.

50.103391
14.450618
Dělnická, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
160 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 5000 Kč za garážové stání + poplatky (elektřina, plyn)
ID nabídky57103
AdresaDělnická, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Počet pater3
Užitná plocha760 m²
Terasaano
Garážano
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter