Tato nemovitost není dostupná

Praha, nový byt 1+kk v novostavbě k pronájmu, Podolí, Rezidence Kavčí hory, 49m², garáž

Praha, nový byt 1+kk v novostavbě k pronájmu, Podolí, Rezidence Kavčí hory, 49m2, garáž Praha, nový byt 1+kk v novostavbě k pronájmu, Podolí, Rezidence Kavčí hory, 49m2, garáž Praha, nový byt 1+kk v novostavbě k pronájmu, Podolí, Rezidence Kavčí hory, 49m2, garáž Praha, nový byt 1+kk v novostavbě k pronájmu, Podolí, Rezidence Kavčí hory, 49m2, garáž Praha, nový byt 1+kk v novostavbě k pronájmu, Podolí, Rezidence Kavčí hory, 49m2, garáž Praha, nový byt 1+kk v novostavbě k pronájmu, Podolí, Rezidence Kavčí hory, 49m2, garáž Praha, nový byt 1+kk v novostavbě k pronájmu, Podolí, Rezidence Kavčí hory, 49m2, garáž Praha, nový byt 1+kk v novostavbě k pronájmu, Podolí, Rezidence Kavčí hory, 49m2, garáž Praha, nový byt 1+kk v novostavbě k pronájmu, Podolí, Rezidence Kavčí hory, 49m2, garáž Praha, nový byt 1+kk v novostavbě k pronájmu, Podolí, Rezidence Kavčí hory, 49m2, garáž Praha, nový byt 1+kk v novostavbě k pronájmu, Podolí, Rezidence Kavčí hory, 49m2, garáž Praha, nový byt 1+kk v novostavbě k pronájmu, Podolí, Rezidence Kavčí hory, 49m2, garáž Praha, nový byt 1+kk v novostavbě k pronájmu, Podolí, Rezidence Kavčí hory, 49m2, garáž Praha, nový byt 1+kk v novostavbě k pronájmu, Podolí, Rezidence Kavčí hory, 49m2, garáž

Moderně řešené budovy v okolí Centrálního parku a rozvíjejícího se administrativního a obchodního centra Arkády Pankrác. Rezidence Kavčí Hory je situována nedaleko stanice metra C. Zajištěna je také precizní návaznost na dálnici D1. Byt je svým provedením nadstandartní, součástí je mimo jiné dřevěná podlaha, klimatizace a elektronicky ovládané venkovní žaluzie. Vaši pozornost zajisté upoutají také celoprosklená okna v hliníkových rámech, díky kterým je byt světlý a vzdušný. K bytu náleží také jedno parkovací místo v podzemní garáži. Rezidence Kavčí Hory má svou vlastní recepci, fitness centrum, tři podlaží garážových stání, sklepní prostory i moderní zabezpečovací systém pro maximální bezpečnost, komfort a pohodlí rezidentů. Samozřejmostí je výborná dopravní dostupnost i veškerá občanská vybavenost v okolí.

50.047928
14.429711
K sídlišti, Praha 4 - Podolí, Czech Republic
Cena
13 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ garáž Kč 1500,- + poplatky cca Kč 3100,- + elektřina
ID nabídky57062
AdresaK sídlišti, Praha 4 - Podolí
Budovasmíšená
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Užitná plocha49 m²
Garážano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter