Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (65m²), ulice Nechvílova, Chodov, sklep, balkon

Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (65m2), ulice Nechvílova, Chodov, sklep, balkon Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (65m2), ulice Nechvílova, Chodov, sklep, balkon Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (65m2), ulice Nechvílova, Chodov, sklep, balkon Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (65m2), ulice Nechvílova, Chodov, sklep, balkon Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (65m2), ulice Nechvílova, Chodov, sklep, balkon Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (65m2), ulice Nechvílova, Chodov, sklep, balkon Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (65m2), ulice Nechvílova, Chodov, sklep, balkon Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (65m2), ulice Nechvílova, Chodov, sklep, balkon Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (65m2), ulice Nechvílova, Chodov, sklep, balkon Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (65m2), ulice Nechvílova, Chodov, sklep, balkon Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (65m2), ulice Nechvílova, Chodov, sklep, balkon Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (65m2), ulice Nechvílova, Chodov, sklep, balkon

Nezařízený byt k pronájmu 3+kk (65m²) s balkonem se nachází ve druhém patře panelového domu s výtahem v ulici Nechvílova, Praha 4, Chodov. V koupelně je rohová vana, toaleta v oddělené místnosti. Kuchyň lze dozařídit dohodou. Možnost internetu a kabelové televize. K bytu patří sklep. Topení ústřední. Občanská vybavenost -restaurace, obchody, knihovny, lékárna. Dvě stanice autobusem je Obchodní centrum Chodov. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanice tramvají (2 stanice na metro Chodov, linka C).

50.022405
14.497343
Nechvílova, Praha 4 - Chodov, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 500/osoba služby + elektřina
ID nabídky57044
AdresaNechvílova, Praha 4 - Chodov
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha65 m²
Balkónano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter