Tato nemovitost není dostupná

Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž

Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž Pronájem Praha, rodinný dům 6+kk, ulice Na Malé Šárce, Nebušice, zahrada, garáž

Nabízíme k pronájmu krásný nezařízený rodinný dům o velikosti 6+kk s obytnou plochou 229 m2. Dům se nachází v oblíbené rezidenční lokalitě na Praze 6, Nebušice, ulice Na Malé Šárce.

V přízemí domu nalezneme vstupní halu, komoru s úložným prostorem, samostatnou toaletu, obývací pokoj s krbem a kompletně vybavenou kuchyň. Obývací části je přímý vstup na hezkou udržovanou zahradu o rozloze 300 m2. Na zahradě je k dispozici gril s posezením. Ve druhém podlaží nalezneme tři ložnice, balkon, komoru, pracovnu, šatnu, 3 koupelny s toaletou a jednu další samostatnou toaletu. Možnost využití úložných prostor také na půdě domu. K domu náleží garáž pro dva vozy, vstup z garáže přímo do domu.

V domě je zabezpečovací systém napojený na 24 hodinovou ostrahu, která je přímo v areálu. Možnost připojení k internetu a kabelové televize. Vytápění vlastním plynovým kotlem. Na podlahách parkety, koberce a dlažba.

Dům se nachází ve velmi klidné lokalitě plné zeleně vhodné k procházkám. Nedaleko domu se nachází autobusová zastávka s velmi dobrým dopravním spojením do centra. Přibližně 250 metrů od domu se nachází mezinárodní škola – International School of Prague.

50.109643
14.345592
Na Malé Šárce, Praha 6 - Nebušice, Czech Republic
Cena
78 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 12000,- Kč poplatky
ID nabídky57027
AdresaNa Malé Šárce, Praha 6 - Nebušice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha229 m²
Plocha pozemku300 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michaela Csizmárová
makléřka

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter