Tato nemovitost není dostupná

Pronájem krásného, moderního bytu 1+kk s terasou v novostavbě na Vinohradech, Uruguayská, 60 m², možnost pronájmu garáže

Pronájem krásného, moderního bytu 1+kk s terasou v novostavbě na Vinohradech, Uruguayská, 60 m2, možnost pronájmu garáže Pronájem krásného, moderního bytu 1+kk s terasou v novostavbě na Vinohradech, Uruguayská, 60 m2, možnost pronájmu garáže Pronájem krásného, moderního bytu 1+kk s terasou v novostavbě na Vinohradech, Uruguayská, 60 m2, možnost pronájmu garáže Pronájem krásného, moderního bytu 1+kk s terasou v novostavbě na Vinohradech, Uruguayská, 60 m2, možnost pronájmu garáže Pronájem krásného, moderního bytu 1+kk s terasou v novostavbě na Vinohradech, Uruguayská, 60 m2, možnost pronájmu garáže Pronájem krásného, moderního bytu 1+kk s terasou v novostavbě na Vinohradech, Uruguayská, 60 m2, možnost pronájmu garáže Pronájem krásného, moderního bytu 1+kk s terasou v novostavbě na Vinohradech, Uruguayská, 60 m2, možnost pronájmu garáže Pronájem krásného, moderního bytu 1+kk s terasou v novostavbě na Vinohradech, Uruguayská, 60 m2, možnost pronájmu garáže Pronájem krásného, moderního bytu 1+kk s terasou v novostavbě na Vinohradech, Uruguayská, 60 m2, možnost pronájmu garáže Pronájem krásného, moderního bytu 1+kk s terasou v novostavbě na Vinohradech, Uruguayská, 60 m2, možnost pronájmu garáže Pronájem krásného, moderního bytu 1+kk s terasou v novostavbě na Vinohradech, Uruguayská, 60 m2, možnost pronájmu garáže Pronájem krásného, moderního bytu 1+kk s terasou v novostavbě na Vinohradech, Uruguayská, 60 m2, možnost pronájmu garáže Pronájem krásného, moderního bytu 1+kk s terasou v novostavbě na Vinohradech, Uruguayská, 60 m2, možnost pronájmu garáže Pronájem krásného, moderního bytu 1+kk s terasou v novostavbě na Vinohradech, Uruguayská, 60 m2, možnost pronájmu garáže Pronájem krásného, moderního bytu 1+kk s terasou v novostavbě na Vinohradech, Uruguayská, 60 m2, možnost pronájmu garáže Pronájem krásného, moderního bytu 1+kk s terasou v novostavbě na Vinohradech, Uruguayská, 60 m2, možnost pronájmu garáže Pronájem krásného, moderního bytu 1+kk s terasou v novostavbě na Vinohradech, Uruguayská, 60 m2, možnost pronájmu garáže

K pronájmu byt na adrese Uruguayská, Praha 2 – Vinohrady. Jedná se o moderně, kompletně zařízený velmi pěkný a světlý byt v rok staré novostavbě. Dispozice 1+kk, 60 m2, terasa, koupelna s vanou, toaleta zvlášť. Vestavěné skříně a spotřebiče, šatna. Byt se nachází v bezprostředním dosahu metra Náměstí Míru a tramvaji. V okolí jsou obchody, služby i vinohradské par­ky.

50.073228
14.436750
Uruguayská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky cca 2700 + možnost pronajmutí garáže za 3000 Kč měsíčně
ID nabídky56980
AdresaUruguayská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha60 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter