Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, prostorné kanceláře k pronájmu v rodinném domě, (120m²), ulice Krhanická, Kamýk, parkovací stání, půda

Praha, prostorné kanceláře k pronájmu v rodinném domě, (120m2), ulice Krhanická, Kamýk, parkovací stání, půda Praha, prostorné kanceláře k pronájmu v rodinném domě, (120m2), ulice Krhanická, Kamýk, parkovací stání, půda Praha, prostorné kanceláře k pronájmu v rodinném domě, (120m2), ulice Krhanická, Kamýk, parkovací stání, půda Praha, prostorné kanceláře k pronájmu v rodinném domě, (120m2), ulice Krhanická, Kamýk, parkovací stání, půda Praha, prostorné kanceláře k pronájmu v rodinném domě, (120m2), ulice Krhanická, Kamýk, parkovací stání, půda Praha, prostorné kanceláře k pronájmu v rodinném domě, (120m2), ulice Krhanická, Kamýk, parkovací stání, půda Praha, prostorné kanceláře k pronájmu v rodinném domě, (120m2), ulice Krhanická, Kamýk, parkovací stání, půda Praha, prostorné kanceláře k pronájmu v rodinném domě, (120m2), ulice Krhanická, Kamýk, parkovací stání, půda Praha, prostorné kanceláře k pronájmu v rodinném domě, (120m2), ulice Krhanická, Kamýk, parkovací stání, půda Praha, prostorné kanceláře k pronájmu v rodinném domě, (120m2), ulice Krhanická, Kamýk, parkovací stání, půda Praha, prostorné kanceláře k pronájmu v rodinném domě, (120m2), ulice Krhanická, Kamýk, parkovací stání, půda Praha, prostorné kanceláře k pronájmu v rodinném domě, (120m2), ulice Krhanická, Kamýk, parkovací stání, půda Praha, prostorné kanceláře k pronájmu v rodinném domě, (120m2), ulice Krhanická, Kamýk, parkovací stání, půda Praha, prostorné kanceláře k pronájmu v rodinném domě, (120m2), ulice Krhanická, Kamýk, parkovací stání, půda Praha, prostorné kanceláře k pronájmu v rodinném domě, (120m2), ulice Krhanická, Kamýk, parkovací stání, půda Praha, prostorné kanceláře k pronájmu v rodinném domě, (120m2), ulice Krhanická, Kamýk, parkovací stání, půda Praha, prostorné kanceláře k pronájmu v rodinném domě, (120m2), ulice Krhanická, Kamýk, parkovací stání, půda Praha, prostorné kanceláře k pronájmu v rodinném domě, (120m2), ulice Krhanická, Kamýk, parkovací stání, půda Praha, prostorné kanceláře k pronájmu v rodinném domě, (120m2), ulice Krhanická, Kamýk, parkovací stání, půda Praha, prostorné kanceláře k pronájmu v rodinném domě, (120m2), ulice Krhanická, Kamýk, parkovací stání, půda Praha, prostorné kanceláře k pronájmu v rodinném domě, (120m2), ulice Krhanická, Kamýk, parkovací stání, půda

Hezké prostorné kanceláře (120m²) se nachází v klidné lokalitě v ulici Krhanická, Praha 12, Kamýk. Prostory jsou v rodinném domě, nachází v prvním patře domu a je zde pět místností, dvě kuchyňky, koupelna a dvě toalety. V podkroví je další vytápěná místnost 15m² a 40m² půda, která se dá využít jako sklad. V okolí domu najdeme obchody, poštu, loutkové divadlo, lékárnu, restaurace i polikliniku, školku a supermarket Albert. V blízkém obchodním centru Novodvorská se nachází množství restaurací a multikino. Lokalita je výborně dostupná, 5 minut na autobusovou zastávku Cílkova nebo Lhotecký les a 15 minut na stanici metra C Kačerov. K dispozici také parkovací místa u domu.

50.017019
14.440765
Krhanická, Praha 4 - Kamýk, Czech Republic
Cena
27 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2500 poplatky + 1000 elektřina
ID nabídky56942
AdresaKrhanická, Praha 4 - Kamýk
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Užitná plocha120 m²
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter