Tato nemovitost není dostupná

Exkluzivní penthouse na prodej, Praha 5 - Jinonice, 125 m², terasa, 2x garáž, unikátní výhled na Prahu

Exkluzivní penthouse na prodej, Praha 5 - Jinonice, 125 m², terasa, 2x garáž, unikátní výhled na Prahu Exkluzivní penthouse na prodej, Praha 5 - Jinonice, 125 m², terasa, 2x garáž, unikátní výhled na Prahu Exkluzivní penthouse na prodej, Praha 5 - Jinonice, 125 m², terasa, 2x garáž, unikátní výhled na Prahu Exkluzivní penthouse na prodej, Praha 5 - Jinonice, 125 m², terasa, 2x garáž, unikátní výhled na Prahu Exkluzivní penthouse na prodej, Praha 5 - Jinonice, 125 m², terasa, 2x garáž, unikátní výhled na Prahu Exkluzivní penthouse na prodej, Praha 5 - Jinonice, 125 m², terasa, 2x garáž, unikátní výhled na Prahu Exkluzivní penthouse na prodej, Praha 5 - Jinonice, 125 m², terasa, 2x garáž, unikátní výhled na Prahu Exkluzivní penthouse na prodej, Praha 5 - Jinonice, 125 m², terasa, 2x garáž, unikátní výhled na Prahu Exkluzivní penthouse na prodej, Praha 5 - Jinonice, 125 m², terasa, 2x garáž, unikátní výhled na Prahu Exkluzivní penthouse na prodej, Praha 5 - Jinonice, 125 m², terasa, 2x garáž, unikátní výhled na Prahu Exkluzivní penthouse na prodej, Praha 5 - Jinonice, 125 m², terasa, 2x garáž, unikátní výhled na Prahu Exkluzivní penthouse na prodej, Praha 5 - Jinonice, 125 m², terasa, 2x garáž, unikátní výhled na Prahu Exkluzivní penthouse na prodej, Praha 5 - Jinonice, 125 m², terasa, 2x garáž, unikátní výhled na Prahu Exkluzivní penthouse na prodej, Praha 5 - Jinonice, 125 m², terasa, 2x garáž, unikátní výhled na Prahu Exkluzivní penthouse na prodej, Praha 5 - Jinonice, 125 m², terasa, 2x garáž, unikátní výhled na Prahu Exkluzivní penthouse na prodej, Praha 5 - Jinonice, 125 m², terasa, 2x garáž, unikátní výhled na Prahu Exkluzivní penthouse na prodej, Praha 5 - Jinonice, 125 m², terasa, 2x garáž, unikátní výhled na Prahu Exkluzivní penthouse na prodej, Praha 5 - Jinonice, 125 m², terasa, 2x garáž, unikátní výhled na Prahu Exkluzivní penthouse na prodej, Praha 5 - Jinonice, 125 m², terasa, 2x garáž, unikátní výhled na Prahu

Nabízíme Vám v Praze místo pro Váš nový domov, kde naleznete pohodlí a klid v okolním prostředí přírody. Představujeme Vám nový projekt Vila-dům Na Pomezí, v atraktivní rezidenční čtvrti Prahy 5-Jinonice. Jedná se o nadstandardní bydlení v oáze přírody, kde budete mít všechno na dosah – stanici metra, centrum Prahy, školu, školku, nákupy i sportoviště.

Nabízíme Vám k prodeji luxusní byt penthouse o podlahové ploše 125,2 m² + obrovská terasa 230,5 m² + střešní terasa 149,8 m². Celková plocha je 505,5 m². Byt se nachází na střeše třípatrového nízkopodlažního domu s výtahem a zajistí Vám unikátní panoramatický výhled na celou Prahu, který si zamilujete.

Celý bytový komplex, citlivě zasazený do okolí, bude vybudován ve vysokém standardu. Nadstandardní vybavení domu zahrnuje moderní výtah až pro 8 osob, bezpečnostní kamerový systém, vstup do domu na čip, barevné video intercomy, dálkově ovládaná garážová vrata.

Byty budou také vybaveny ve vysokém standardu použitých materiálů, francouzská okna v každém bytě, dřevěná protihluková eurookna (trojsklo), bezpečnostní vstupní dveře, dubové plovoucí podlahy, kvalitní obklady a dlažba včetně značkových zařizovacích předmětů.

K bytu je nutno zakoupit 2 garážová stání v podzemní garáži.

Skvělá dostupnost do centra jak autem, tak MHD. Autobusová zastávka „Vidoule“ přímo u domu.

Zkolaudováno, k nastěhování duben 2014.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Občanská vybavenost

metro
bus
škola
školka
pošta
sportoviště

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

ústřední topení ústřední plynové

Voda

dálkový vodovod
50.055650
14.364281
Na pomezí, Praha 5 - Jinonice, Czech Republic
Cena
14 520 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně DPH, všech poplatků a právních služeb
ID nabídky56940
AdresaNa pomezí, Praha 5 - Jinonice
Budovasmíšená
Stavve výstavbě
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Počet pater3
Užitná plocha125,20 m²
Terasaano (230,50 m²)
Garážano (2 garážová stání, nejsou zahrnuta v ceně)
Sklepano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Ing. Hedvika Černochová
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter