Tato nemovitost není dostupná

Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 77 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, ve výstavbě

Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 77 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 77 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 77 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 77 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 77 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 77 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 77 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 77 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 77 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 77 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 77 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 77 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 77 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 77 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 77 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 77 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 77 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 77 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 77 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 77 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 77 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 77 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 77 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 77 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, ve výstavbě

V Praze najdete jen málo tak výjimečných míst pro Váš nový domov, kde naleznete pohodlí a klid v okolním prostředí přírody. Představujeme Vám nový projekt Vila-dům Na Pomezí, v atraktivní rezidenční čtvrti Prahy 5-Jinonice. Jedná se o nadstandardní bydlení v oáze přírody, kde budete mít všechno na dosah – stanici metra, centrum Prahy, školu, školku, nákupy i sportoviště.

Nabízíme Vám k prodeji byt 3+kk o podlahové ploše 77 m² + terasa 16 m². Celková plocha je 93 m². Byt se nachází v 1. patře nízkopodlažního domu s výtahem a zajistí Vám krásný výhled do zeleně. Celý bytový komplex, citlivě zasazený do okolí, bude vybudován ve vysokém standardu použitých materiálů včetně dřevěných eurooken, značkových zařizovacích předmětů, kvalitních podlah.

Parkování je možné v podzemní garáži, garážové stání i sklep nejsou zahrnuty v ceně, oboje lze dokoupit.

Skvělá dostupnost do centra jak autem, tak MHD. Autobusová zastávka „Vidoule“ přímo u domu.

Termín kolaudace a nastěhování je léto 2014.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Občanská vybavenost

metro
bus
škola

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

ostatní ústřední plynové

Voda

dálkový vodovod
50.055650
14.364281
Na pomezí, Praha 5 - Jinonice, Czech Republic
Cena
5 094 500 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně DPH, všech poplatků a právních služeb
ID nabídky56933
AdresaNa pomezí, Praha 5 - Jinonice
Budovasmíšená
Stavve výstavbě
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater3
Užitná plocha77 m²
Terasaano (16 m²)
Garážano (garážové stání, není zahrnuto v ceně)
Sklepano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Ing. Hedvika Černochová
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter