Tato nemovitost není dostupná

Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 76 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, 3 minuty na metro

Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 76 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, 3 minuty na metro Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 76 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, 3 minuty na metro Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 76 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, 3 minuty na metro Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 76 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, 3 minuty na metro Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 76 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, 3 minuty na metro Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 76 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, 3 minuty na metro Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 76 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, 3 minuty na metro Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 76 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, 3 minuty na metro Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 76 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, 3 minuty na metro Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 76 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, 3 minuty na metro Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 76 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, 3 minuty na metro Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 76 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, 3 minuty na metro Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 76 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, 3 minuty na metro Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 76 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, 3 minuty na metro Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 76 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, 3 minuty na metro Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 76 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, 3 minuty na metro Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 76 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, 3 minuty na metro Praha 5 - Jinonice, byt 3+kk na prodej, 76 m², terasa, Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, 3 minuty na metro

Nabízíme Vám v Praze místo pro Váš nový domov, kde naleznete pohodlí a klid v okolním prostředí přírody. Představujeme Vám nový projekt Vila-dům Na Pomezí, v atraktivní rezidenční čtvrti Prahy 5-Jinonice. Jedná se o nadstandardní bydlení v oáze přírody, kde budete mít všechno na dosah – stanici metra, centrum Prahy, školu, školku, nákupy i sportoviště.

Nabízíme Vám k prodeji byt 3+kk o podlahové ploše 76 m² + terasa 52 m². Celková plocha činí 128 m². Byt se nachází v 1. patře nízkopodlažní­ho domu.

Celý bytový komplex, citlivě zasazený do okolí, bude vybudován ve vysokém standardu. Nadstandardní vybavení domu zahrnuje moderní výtah až pro 8 osob, bezpečnostní kamerový systém, vstup do domu na čip, barevné video intercomy, dálkově ovládaná garážová vrata.

Byty jsou vybaveny ve vysokém standardu použitých materiálů, francouzská okna v každém bytě, dřevěná protihluková eurookna (trojsklo), bezpečnostní vstupní dveře, dubové plovoucí podlahy, kvalitní obklady a dlažba včetně značkových zařizovacích předmětů.

Garážové stání i sklep jsou zahrnuty v ceně.

Skvělá dostupnost do centra jak autem, tak MHD. Autobusová zastávka „Vidoule“ přímo u domu.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Občanská vybavenost

metro
bus
škola
pošta
sportoviště

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

dálkový vodovod
50.055576
14.364731
Na pomezí, Praha 5, Czech Republic
Cena
5 250 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně DPH poplatků a právních služeb
ID nabídky56931
AdresaNa pomezí, Praha 5
Budovasmíšená
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater3
Užitná plocha76 m²
Terasaano (52 m²)
Garážano (garážové stání, není zahrnuto v ceně)
Sklepano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter