Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (90m²), Bělehradská, Vinohrady, po rekonstrukci

Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (90m2), Bělehradská, Vinohrady, po rekonstrukci Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (90m2), Bělehradská, Vinohrady, po rekonstrukci Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (90m2), Bělehradská, Vinohrady, po rekonstrukci Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (90m2), Bělehradská, Vinohrady, po rekonstrukci Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (90m2), Bělehradská, Vinohrady, po rekonstrukci Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (90m2), Bělehradská, Vinohrady, po rekonstrukci Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (90m2), Bělehradská, Vinohrady, po rekonstrukci Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (90m2), Bělehradská, Vinohrady, po rekonstrukci Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (90m2), Bělehradská, Vinohrady, po rekonstrukci Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (90m2), Bělehradská, Vinohrady, po rekonstrukci Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (90m2), Bělehradská, Vinohrady, po rekonstrukci Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (90m2), Bělehradská, Vinohrady, po rekonstrukci

Nezařízený byt k pronájmu 3+kk (90m²) se nachází ve zvýšeném přízemí cihlové budovy v ulici Bělehradská, Praha 2, Vinohrady. V kuchyni je lednice, mrazák, plynový sporák, myčka. V koupelně je vana, toaleta v oddělené místnosti. Možnost telefonu a internetu. V bytě je komora, topení plynové. Občanská vybavenost – divadlo, supermarket, restaurace, školy a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici tramvají.

50.068245
14.433203
Bělehradská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
14 200 Kč
za měsíc
Poplatky+ 400/osoba služby + elektřina a plyn
ID nabídky56843
AdresaBělehradská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patrozvýšené přízemí
Užitná plocha90 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter