Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, designový zařízený 2+kk k pronájmu, novostavba, garáž, Ocelářská ulice, Vysočany, 74 m².

Praha, designový zařízený 2+kk k pronájmu, novostavba, garáž, Ocelářská ulice, Vysočany, 74 m2. Praha, designový zařízený 2+kk k pronájmu, novostavba, garáž, Ocelářská ulice, Vysočany, 74 m2. Praha, designový zařízený 2+kk k pronájmu, novostavba, garáž, Ocelářská ulice, Vysočany, 74 m2. Praha, designový zařízený 2+kk k pronájmu, novostavba, garáž, Ocelářská ulice, Vysočany, 74 m2. Praha, designový zařízený 2+kk k pronájmu, novostavba, garáž, Ocelářská ulice, Vysočany, 74 m2. Praha, designový zařízený 2+kk k pronájmu, novostavba, garáž, Ocelářská ulice, Vysočany, 74 m2. Praha, designový zařízený 2+kk k pronájmu, novostavba, garáž, Ocelářská ulice, Vysočany, 74 m2. Praha, designový zařízený 2+kk k pronájmu, novostavba, garáž, Ocelářská ulice, Vysočany, 74 m2. Praha, designový zařízený 2+kk k pronájmu, novostavba, garáž, Ocelářská ulice, Vysočany, 74 m2. Praha, designový zařízený 2+kk k pronájmu, novostavba, garáž, Ocelářská ulice, Vysočany, 74 m2. Praha, designový zařízený 2+kk k pronájmu, novostavba, garáž, Ocelářská ulice, Vysočany, 74 m2. Praha, designový zařízený 2+kk k pronájmu, novostavba, garáž, Ocelářská ulice, Vysočany, 74 m2. Praha, designový zařízený 2+kk k pronájmu, novostavba, garáž, Ocelářská ulice, Vysočany, 74 m2. Praha, designový zařízený 2+kk k pronájmu, novostavba, garáž, Ocelářská ulice, Vysočany, 74 m2. Praha, designový zařízený 2+kk k pronájmu, novostavba, garáž, Ocelářská ulice, Vysočany, 74 m2. Praha, designový zařízený 2+kk k pronájmu, novostavba, garáž, Ocelářská ulice, Vysočany, 74 m2. Praha, designový zařízený 2+kk k pronájmu, novostavba, garáž, Ocelářská ulice, Vysočany, 74 m2. Praha, designový zařízený 2+kk k pronájmu, novostavba, garáž, Ocelářská ulice, Vysočany, 74 m2.

Nabzízíme Vám luxusní designový zařízený byt o velikosti 2+kk o celkové rozloze 74 m2, který se nachází ve 2. nadzemním podlaží betonové novostavby z roku 2008. Dům byl vyhlášen stavbou roku 2008. Kuchyňská linka vybavena sklokeramickou varnou deskou, troubou, lednicí s mrazničkou, myčkou a mikrovlnnou troubou. Byt je pronajímán bez postele. K dispozici je také pračka se sušičkou a LCD televizor. V koupelně vana. Toaleta zvlášť. K bytu náleží sklepní kóje a vinný sklep. Garážové stání pro 1 automobil. Dřevěné podlahy a v koupelně dlažba. Možnost připojení kabelové televize a internetu. Výborná dopravní dostupnost. Jen már minut chůze od domu se nachází stanice metra „B“ Českomoravská. Veškerá občanská vybavenost v okolí. Jen 3 minuty od domu nákupní a zábavní centrum Galerie Harfa.

50.106579
14.496855
Ocelářská, Praha 9 - Vysočany, Czech Republic
Cena
13 990 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2200,- Kč poplatky + přepis elektřiny cca 700,- Kč + 800,- Kč garážové stání (nutno pronajmout)
ID nabídky56649
AdresaOcelářská, Praha 9 - Vysočany
Budovasmíšená
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha74 m²
Garážano
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter