Tato nemovitost není dostupná

Obchod-komerční prostory/kancelář v obchodním centru Nuslí - nám. Bratří Synků, Praha 4 na prodej, po rekonstrukci

Obchod-komerční prostory/kancelář v obchodním centru Nuslí - nám. Bratří Synků, Praha 4 na prodej, po rekonstrukci Obchod-komerční prostory/kancelář v obchodním centru Nuslí - nám. Bratří Synků, Praha 4 na prodej, po rekonstrukci Obchod-komerční prostory/kancelář v obchodním centru Nuslí - nám. Bratří Synků, Praha 4 na prodej, po rekonstrukci Obchod-komerční prostory/kancelář v obchodním centru Nuslí - nám. Bratří Synků, Praha 4 na prodej, po rekonstrukci Obchod-komerční prostory/kancelář v obchodním centru Nuslí - nám. Bratří Synků, Praha 4 na prodej, po rekonstrukci Obchod-komerční prostory/kancelář v obchodním centru Nuslí - nám. Bratří Synků, Praha 4 na prodej, po rekonstrukci Obchod-komerční prostory/kancelář v obchodním centru Nuslí - nám. Bratří Synků, Praha 4 na prodej, po rekonstrukci Obchod-komerční prostory/kancelář v obchodním centru Nuslí - nám. Bratří Synků, Praha 4 na prodej, po rekonstrukci Obchod-komerční prostory/kancelář v obchodním centru Nuslí - nám. Bratří Synků, Praha 4 na prodej, po rekonstrukci

Přízemní nebytový prostor se samostatným vchodem a zvlášť umístěnou výlohou, orientovanou směrem do náměstí se nachází v přízemí ( 88 m2 + 28 m2 zimní zahrada) a suterénu (70 m2) secesního domu na rozhraní Vršovic, Vinohrad a Nuslí v nejatraktivnější části náměstí Bratří Synků. V roce 2012 prošel dům náročnou kompletní rekonstrukcí (včetně nové střechy a výtahu) s kolaudací proběhla v srpnu 2012. Náměstí Bratří Synků, původně zvané Riegrovo, se počalo tvořit krátce po povýšení Nuslí na město v roce 1898. Obdélníkové, mírně svažité náměstí bylo vždy rušným obchodním centrem Nuslí. V těsném sousedství Náměstí Bratří Synků je Úřad městské části Praha 4, školy a školky, lékařská poliklinika a další zdravotnická zařízení, obchodní centra, sportovní zařízení a známá kulturní zařízení jako např. Divadlo Na Fidlovačce nebo Divadlo na Jezerce. Velmi vytížená doprava v místě díky tramvajovému uzlu (3. zastávky od metra I.P. Pavlova, 5 zastávek od nábřeží na Vyšehradě). 10 min. do centra města. Prostor je také možné pronajmout, kdy nájemní smlouva by byla ideálně na 10 let.

50.063936
14.440471
nám. Bří Synků, Praha 4 - Nusle, Czech Republic
Cena
11 348 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize a právních služeb
ID nabídky56632
Adresanám. Bří Synků, Praha 4 - Nusle
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patropřízemí
Užitná plocha176,63 m²
Zařízenone
Bezbariérový přístupano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter