Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní zařízený byt 3+kk k pronájmu, Rezidence Central Park, Žižkov, 98m², garáž, terasa

Praha, luxusní zařízený byt 3+kk k pronájmu, Rezidence Central Park, Žižkov, 98m2, garáž, terasa Praha, luxusní zařízený byt 3+kk k pronájmu, Rezidence Central Park, Žižkov, 98m2, garáž, terasa Praha, luxusní zařízený byt 3+kk k pronájmu, Rezidence Central Park, Žižkov, 98m2, garáž, terasa Praha, luxusní zařízený byt 3+kk k pronájmu, Rezidence Central Park, Žižkov, 98m2, garáž, terasa Praha, luxusní zařízený byt 3+kk k pronájmu, Rezidence Central Park, Žižkov, 98m2, garáž, terasa Praha, luxusní zařízený byt 3+kk k pronájmu, Rezidence Central Park, Žižkov, 98m2, garáž, terasa Praha, luxusní zařízený byt 3+kk k pronájmu, Rezidence Central Park, Žižkov, 98m2, garáž, terasa Praha, luxusní zařízený byt 3+kk k pronájmu, Rezidence Central Park, Žižkov, 98m2, garáž, terasa Praha, luxusní zařízený byt 3+kk k pronájmu, Rezidence Central Park, Žižkov, 98m2, garáž, terasa Praha, luxusní zařízený byt 3+kk k pronájmu, Rezidence Central Park, Žižkov, 98m2, garáž, terasa Praha, luxusní zařízený byt 3+kk k pronájmu, Rezidence Central Park, Žižkov, 98m2, garáž, terasa Praha, luxusní zařízený byt 3+kk k pronájmu, Rezidence Central Park, Žižkov, 98m2, garáž, terasa Praha, luxusní zařízený byt 3+kk k pronájmu, Rezidence Central Park, Žižkov, 98m2, garáž, terasa Praha, luxusní zařízený byt 3+kk k pronájmu, Rezidence Central Park, Žižkov, 98m2, garáž, terasa Praha, luxusní zařízený byt 3+kk k pronájmu, Rezidence Central Park, Žižkov, 98m2, garáž, terasa Praha, luxusní zařízený byt 3+kk k pronájmu, Rezidence Central Park, Žižkov, 98m2, garáž, terasa Praha, luxusní zařízený byt 3+kk k pronájmu, Rezidence Central Park, Žižkov, 98m2, garáž, terasa Praha, luxusní zařízený byt 3+kk k pronájmu, Rezidence Central Park, Žižkov, 98m2, garáž, terasa Praha, luxusní zařízený byt 3+kk k pronájmu, Rezidence Central Park, Žižkov, 98m2, garáž, terasa Praha, luxusní zařízený byt 3+kk k pronájmu, Rezidence Central Park, Žižkov, 98m2, garáž, terasa Praha, luxusní zařízený byt 3+kk k pronájmu, Rezidence Central Park, Žižkov, 98m2, garáž, terasa Praha, luxusní zařízený byt 3+kk k pronájmu, Rezidence Central Park, Žižkov, 98m2, garáž, terasa

Nový, zařízený byt se nachází v osmém patře novostavby. Byt má promyšlenou dispozici, jsou zde dvě ložnice, z každé ložnice je vstup do koupelny. Jedna z koupelen s vanou, druhá se sprchovým koutem, k dispozici také pračka se sušičkou. Dostatek úložného prostoru – v šatnách a vestavěných skříních. Z oken a z terasy, které jsou orientovány do vnitrobloku na jih, je krásný výhled na Prahu. Kuchyňský kout je plně vybaven vestavěnými spotřebiči. Elektronicky ovladatelné venkovní žaluzie a klimatizace přispívají k vysokému standardu bydlení. K bytu náleží prostorná terasa (29m²), sklep (6m²) a dvě parkovací stání. Park je jen pro rezidenty. 24 hodinová recepce a ostraha objektu. Kompletní občanská vybavenost okolí – restaurace, kavárny, music kluby, školy, divadla, atd. V přilehlém okolí najdete vše potřebné k životu, v těsném sousedství rozsáhlý park a sportovní areál Parukářka. Bezproblémová dostupnost do centra i v nočních hodinách. Vysoký standard bydlení.

50.085117
14.469304
Ke kapslovně, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby 9000,- + elektřina 1000,-, v ceně jsou 2 garážové stání
ID nabídky56600
AdresaKe kapslovně, Praha 3 - Žižkov
Budovasmíšená
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro8. patro
Užitná plocha97 m²
Terasaano (29 m²)
Garážano
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter