Tato nemovitost není dostupná

Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle

Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle Prodej bytu 4+kk s balkonem po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Vinohrady/Nusle

Rekonstruovaný byt 4 + kk o výměře 87,57 m2 + balkon 3 m2 s nezaměnitelnými výhledy na Vinohrady, Havlíčkovy sady a široké okolí se nachází ve 4. patře secesního domu na rozhraní Vršovic, Vinohrad a Nuslí v nejatraktivnější části náměstí Bratří Synků. Jeho stavba byla zahájena za I. světové války, ale dokončena byla až roku 1919.V roce 2012 prošel náročnou kompletní rekonstrukcí (včetně nové střechy a výtahu) – kolaudace proběhla v srpnu 2012.

Dům je vybaven čipovým systémem, zvonkovým tablem s domácími telefony, schodiště a chodby jsou pokryty teracovou dlažbou, která odpovídá historickému charakteru domu.

Náměstí Bratří Synků, původně zvané Riegrovo, se počalo tvořit krátce po povýšení Nuslí na město v roce 1898. Obdélníkové, mírně svažité náměstí bylo vždy rušným obchodním centrem Nuslí.

V těsném sousedství Náměstí Bratří Synků je Úřad městské části Praha 4, školy a školky, lékařská poliklinika a další zdravotnická zařízení, obchodní centra, sportovní zařízení a známá kulturní zařízení jako např. Divadlo Na Fidlovačce nebo Divadlo na Jezerce.

Perfektní dopravní spojení je zajištěno tramvajovým uzlem (3. zastávky od metra I.P. Pavlova, 5 zastávek od nábřeží na Vyšehradě). 10 min. do centra města. K bytu je možné pronajmout garážové stání, umístěné nedaleko budovy.

50.075069
14.435077
Praha, Praha 2 (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
7 292 400 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize a právních služeb
ID nabídky56592
AdresaPraha, Praha 2 (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Počet pater6
Užitná plocha87,57 m²
Terasane
Balkónano (3 m²)
Garážano
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
Bezbariérový přístupne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter