Tato nemovitost není dostupná

Prodej bytu 4+kk po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Nusle,Vinohrady

Prodej bytu 4+kk po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Nusle,Vinohrady Prodej bytu 4+kk po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Nusle,Vinohrady Prodej bytu 4+kk po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Nusle,Vinohrady Prodej bytu 4+kk po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Nusle,Vinohrady Prodej bytu 4+kk po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Nusle,Vinohrady Prodej bytu 4+kk po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Nusle,Vinohrady Prodej bytu 4+kk po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Nusle,Vinohrady Prodej bytu 4+kk po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Nusle,Vinohrady Prodej bytu 4+kk po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Nusle,Vinohrady Prodej bytu 4+kk po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Nusle,Vinohrady Prodej bytu 4+kk po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Nusle,Vinohrady Prodej bytu 4+kk po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Nusle,Vinohrady Prodej bytu 4+kk po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Nusle,Vinohrady Prodej bytu 4+kk po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Nusle,Vinohrady Prodej bytu 4+kk po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Nusle,Vinohrady Prodej bytu 4+kk po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Nusle,Vinohrady Prodej bytu 4+kk po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Nusle,Vinohrady Prodej bytu 4+kk po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Nusle,Vinohrady Prodej bytu 4+kk po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Nusle,Vinohrady Prodej bytu 4+kk po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Nusle,Vinohrady Prodej bytu 4+kk po rekonstrukci v secesním domě s nádhernými výhledy –Praha-Nusle,Vinohrady

Nově zrekonstruovaný byt 4+ kk o výměře 94,06 m2 se nachází ve 4. patře secesního domu na rozhraní Vršovic, Vinohrad a Nuslí v nejatraktivnější části náměstí Bratří Synků. Jeho stavba byla zahájena za I. světové války, ale dokončena byla až roku 1919.V roce 2012 prošel náročnou kompletní rekonstrukcí (včetně nové střechy a výtahu) s kolaudací proběhla v srpnu 2012. Všechny byty jsou připraveny k dokončovacím pracím, aby si každý klient mohl sám vybrat materiály podlahových krytin, sanitu, schodiště v případě půdních mezonetových bytů a další. V případě, že klient nebude mít zájem o dokončení bytu developerem, bude mu nabídnuta odpovídající sleva z konečné ceny.

Standardy: Plovoucí laminátová podlaha, keramická dlažba a sanita s bateriemi, koupelnová skříňka, vana nebo sprchový kout, kazetové interiérové dveře z masívního dřeva s obložkovou zárubní, vstupní dveře do bytu původní dvoukřídlé nebo jednokřídlé s bezpečnostním kováním a lakovanými dřevěnými zárubněmi, okna a balkonové dveře jsou s celobovodovým kováním, okna směrem do ulice dřevěná špaletová, vytápění otopnými stropními panely na bázi infračerveného sálání, koupelny s podlahovým vytápěním, kabely pro datové služby, televizi a telefonní linku v každé obytné místnosti, standardní příprava pro kuchyňskou linku.

Dům je vybaven čipovým systémem, zvonkovým tablem s domácími telefony, schodiště a chodby jsou pokryty teracovou dlažbou, která odpovídá historickému charakteru domu. Pro zajištění vysokého komfortu bydlení byl kladen vysoký důraz na zvukovou izolaci mezi bytovými jednotkami (zděné stěny) i jednotlivými místnostmi uvnitř bytů (zděné, sádrokartonové s izolací nebo Ytongové příčky).

Náměstí Bratří Synků, původně zvané Riegrovo, se počalo tvořit krátce po povýšení Nuslí na město v roce 1898. Obdélníkové, mírně svažité náměstí bylo vždy rušným obchodním centrem Nuslí. V těsném sousedství Náměstí Bratří Synků je Úřad městské části Praha 4, školy a školky, lékařská poliklinika a další zdravotnická zařízení, obchodní centra, sportovní zařízení a známá kulturní zařízení jako např. Divadlo Na Fidlovačce nebo Divadlo na Jezerce.

Perfektní dopravní spojení je zajištěno tramvajovým uzlem (3. zastávky od metra I.P. Pavlova, 5 zastávek od nábřeží na Vyšehradě). 10 min. do centra města. K bytu je možné pronajmout garážové stání, umístěné nedaleko budovy.

50.063936
14.440471
nám. Bří Synků, Praha 4 - Nusle, Czech Republic
Cena
7 391 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize a právních služeb
ID nabídky56589
Adresanám. Bří Synků, Praha 4 - Nusle
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Počet pater6
Užitná plocha94,06 m²
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
Bezbariérový přístupne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter