Tato nemovitost není dostupná

Vkusný, zařízený byt k pronájmu 2+kk, fitness, sauna, balkon, garáž. stání, Rezidence Vyšehrad

Vkusný, zařízený byt k pronájmu 2+kk, fitness, sauna, balkon, garáž. stání, Rezidence Vyšehrad Vkusný, zařízený byt k pronájmu 2+kk, fitness, sauna, balkon, garáž. stání, Rezidence Vyšehrad Vkusný, zařízený byt k pronájmu 2+kk, fitness, sauna, balkon, garáž. stání, Rezidence Vyšehrad Vkusný, zařízený byt k pronájmu 2+kk, fitness, sauna, balkon, garáž. stání, Rezidence Vyšehrad Vkusný, zařízený byt k pronájmu 2+kk, fitness, sauna, balkon, garáž. stání, Rezidence Vyšehrad Vkusný, zařízený byt k pronájmu 2+kk, fitness, sauna, balkon, garáž. stání, Rezidence Vyšehrad Vkusný, zařízený byt k pronájmu 2+kk, fitness, sauna, balkon, garáž. stání, Rezidence Vyšehrad Vkusný, zařízený byt k pronájmu 2+kk, fitness, sauna, balkon, garáž. stání, Rezidence Vyšehrad Vkusný, zařízený byt k pronájmu 2+kk, fitness, sauna, balkon, garáž. stání, Rezidence Vyšehrad Vkusný, zařízený byt k pronájmu 2+kk, fitness, sauna, balkon, garáž. stání, Rezidence Vyšehrad Vkusný, zařízený byt k pronájmu 2+kk, fitness, sauna, balkon, garáž. stání, Rezidence Vyšehrad Vkusný, zařízený byt k pronájmu 2+kk, fitness, sauna, balkon, garáž. stání, Rezidence Vyšehrad Vkusný, zařízený byt k pronájmu 2+kk, fitness, sauna, balkon, garáž. stání, Rezidence Vyšehrad Vkusný, zařízený byt k pronájmu 2+kk, fitness, sauna, balkon, garáž. stání, Rezidence Vyšehrad Vkusný, zařízený byt k pronájmu 2+kk, fitness, sauna, balkon, garáž. stání, Rezidence Vyšehrad Vkusný, zařízený byt k pronájmu 2+kk, fitness, sauna, balkon, garáž. stání, Rezidence Vyšehrad Vkusný, zařízený byt k pronájmu 2+kk, fitness, sauna, balkon, garáž. stání, Rezidence Vyšehrad Vkusný, zařízený byt k pronájmu 2+kk, fitness, sauna, balkon, garáž. stání, Rezidence Vyšehrad Vkusný, zařízený byt k pronájmu 2+kk, fitness, sauna, balkon, garáž. stání, Rezidence Vyšehrad Vkusný, zařízený byt k pronájmu 2+kk, fitness, sauna, balkon, garáž. stání, Rezidence Vyšehrad

Krásný, moderní a zcela zařízený byt 2+kk, s celkovou výměrou 58 m2 je situován v 1. patře Rezidence Vyšehrad na Praze 4, v ul Lumírova. Byt se skládá ze vstupní chodby s vestavěnými skříněmi, pokoje s kuchyňským koutem (lednice, mraznička atd.), televizí, sedačkou, kde je také internetové připojení, videotelefon, DVD přehrávač, satelit, ložnice s vestavěnými skříněmi a koupelny s vyhřívanou podlahou, vanou a WC. Podlahy jsou plovoucí, v koupelně dlažba. V ceně pronájmu jsou zahrnuty úklidové služby, fitness, sauna. Možnost také na krátkodobý pronájem, garážového stání k dispozici. K dispozici je nájemníkům také zahrada. Rezidence je umístěna v lokalitě s výbornou dopravní dostupností – stanice metra Vyšehrad cca 5 min. chůze. Jedná se o velmi klidnou lokalitu s přátelskou atmosférou.

50.062373
14.425145
Lumírova, Praha 4 - Nusle, Czech Republic
Cena
59 000 Kč
za měsíc
ID nabídky56541
AdresaLumírova, Praha 4 - Nusle
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha58 m²
Bazénano
Garážano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter