Tato nemovitost není dostupná

Praha, zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m²), ulice Varhulíkové, Holešovice, zahrada, terasa, parkování

Praha, zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Varhulíkové, Holešovice, zahrada, terasa, parkování Praha, zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Varhulíkové, Holešovice, zahrada, terasa, parkování Praha, zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Varhulíkové, Holešovice, zahrada, terasa, parkování Praha, zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Varhulíkové, Holešovice, zahrada, terasa, parkování Praha, zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Varhulíkové, Holešovice, zahrada, terasa, parkování Praha, zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Varhulíkové, Holešovice, zahrada, terasa, parkování Praha, zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Varhulíkové, Holešovice, zahrada, terasa, parkování Praha, zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Varhulíkové, Holešovice, zahrada, terasa, parkování Praha, zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Varhulíkové, Holešovice, zahrada, terasa, parkování Praha, zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Varhulíkové, Holešovice, zahrada, terasa, parkování

Zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m²) se nachází v prvním patře novostavby v ulici Varhulíkové, Praha 7, Holešovice. V kuchyni je sporák, trouba, myčka. V koupelně je vana, toaleta v oddělené místnosti. V obývacím pokoji je vstup na terasu a soukromou zahrádku. K bytu patří také garážové stání. Občanská vybavenost – knihovna, restaurace, školy a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici autobusů nebo 3 minuty na stanici tramvají.

50.111639
14.451118
Varhulíkové, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
14 900 Kč
za měsíc
Poplatky+ 4900 poplatky
ID nabídky56509
AdresaVarhulíkové, Praha 7 - Holešovice
Budovamontovaná
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha60 m²
Terasaano
Garážano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter