Tato nemovitost není dostupná

Nevybavené, rekonstruované kancelářské prostory v reprezentativní lokalitě, Žatecká ul., 97 m²

Nevybavené, rekonstruované kancelářské prostory v reprezentativní lokalitě, Žatecká ul., 97 m2 Nevybavené, rekonstruované kancelářské prostory v reprezentativní lokalitě, Žatecká ul., 97 m2 Nevybavené, rekonstruované kancelářské prostory v reprezentativní lokalitě, Žatecká ul., 97 m2 Nevybavené, rekonstruované kancelářské prostory v reprezentativní lokalitě, Žatecká ul., 97 m2 Nevybavené, rekonstruované kancelářské prostory v reprezentativní lokalitě, Žatecká ul., 97 m2 Nevybavené, rekonstruované kancelářské prostory v reprezentativní lokalitě, Žatecká ul., 97 m2 Nevybavené, rekonstruované kancelářské prostory v reprezentativní lokalitě, Žatecká ul., 97 m2 Nevybavené, rekonstruované kancelářské prostory v reprezentativní lokalitě, Žatecká ul., 97 m2 Nevybavené, rekonstruované kancelářské prostory v reprezentativní lokalitě, Žatecká ul., 97 m2 Nevybavené, rekonstruované kancelářské prostory v reprezentativní lokalitě, Žatecká ul., 97 m2 Nevybavené, rekonstruované kancelářské prostory v reprezentativní lokalitě, Žatecká ul., 97 m2 Nevybavené, rekonstruované kancelářské prostory v reprezentativní lokalitě, Žatecká ul., 97 m2 Nevybavené, rekonstruované kancelářské prostory v reprezentativní lokalitě, Žatecká ul., 97 m2

Nevybavené, rekonstruované kancelářské prostory v reprezentativní lokalitě, Žatecká ulice, Praha 1. Celkem tři kanceláře, z toho dvě neprůchozí, toaleta, kuchyňka není vybavena, po dohodě je možno linku a spotřebiče dodat, nebo lze prostor využít jinak, např. místnost pro server, sklad, apod. 97 m2. Plovoucí podlahy, vytápěno elektrickými přímotopy. Vstup přes dům.

50.088709
14.417800
Žatecká, Praha 1 - Josefov, Czech Republic
Cena
27 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2500 Kč měsíčně poplatky + elektřina na nájemníka
ID nabídky56491
AdresaŽatecká, Praha 1 - Josefov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha97 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter