Tato nemovitost již byla prodána

Praha 6, krásný byt 3+kk na prodej, 66 m², lodžie, sklep, obora Hvězda, Ladronka, Břevnov, Na klášterním.

Praha 6, krásný byt 3+kk na prodej, 66 m2, lodžie, sklep, obora Hvězda, Ladronka, Břevnov, Na klášterním. Praha 6, krásný byt 3+kk na prodej, 66 m2, lodžie, sklep, obora Hvězda, Ladronka, Břevnov, Na klášterním. Praha 6, krásný byt 3+kk na prodej, 66 m2, lodžie, sklep, obora Hvězda, Ladronka, Břevnov, Na klášterním. Praha 6, krásný byt 3+kk na prodej, 66 m2, lodžie, sklep, obora Hvězda, Ladronka, Břevnov, Na klášterním. Praha 6, krásný byt 3+kk na prodej, 66 m2, lodžie, sklep, obora Hvězda, Ladronka, Břevnov, Na klášterním. Praha 6, krásný byt 3+kk na prodej, 66 m2, lodžie, sklep, obora Hvězda, Ladronka, Břevnov, Na klášterním. Praha 6, krásný byt 3+kk na prodej, 66 m2, lodžie, sklep, obora Hvězda, Ladronka, Břevnov, Na klášterním. Praha 6, krásný byt 3+kk na prodej, 66 m2, lodžie, sklep, obora Hvězda, Ladronka, Břevnov, Na klášterním. Praha 6, krásný byt 3+kk na prodej, 66 m2, lodžie, sklep, obora Hvězda, Ladronka, Břevnov, Na klášterním. Praha 6, krásný byt 3+kk na prodej, 66 m2, lodžie, sklep, obora Hvězda, Ladronka, Břevnov, Na klášterním. Praha 6, krásný byt 3+kk na prodej, 66 m2, lodžie, sklep, obora Hvězda, Ladronka, Břevnov, Na klášterním. Praha 6, krásný byt 3+kk na prodej, 66 m2, lodžie, sklep, obora Hvězda, Ladronka, Břevnov, Na klášterním. Praha 6, krásný byt 3+kk na prodej, 66 m2, lodžie, sklep, obora Hvězda, Ladronka, Břevnov, Na klášterním. Praha 6, krásný byt 3+kk na prodej, 66 m2, lodžie, sklep, obora Hvězda, Ladronka, Břevnov, Na klášterním.

Nabízíme velice zajímavý byt 3+kk o velikosti 66 m2 v cihlovém domě atraktivní čtvrti Prahy 6 – Břevnov. Díky 7.patru se Vám naskytne krásný volný výhled, v sousedství Obora Hvězda, Ladronka, Břevnovský klášter a v r. 2014 dokončená stanice metra Vypich.

Byt i dům jsou po kompletní rekonstrukci – el. rozvody, stoupačky, omítky, koupelna i kuchyň. Dům má nový výtah, plastová okna, novou fasádu a zasklené lodžie. Nový je i hlavní vstup, zvonky a domácí videotelefon s alarmem. Dům je ve vlastnictví skvěle fungujícího družstva, do společného fondu plyne příjem z pronájmu, jedná se o možnosti převodu do OV.

Velice atraktivní bydlení v dosahu škol, školek, nákupních možností, i MHD, pro více informací neváhejte kontaktovat makléře. Doporučujeme!

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

dálkový vodovod
50.083864
14.346292
Na klášterním, Praha 6 - Břevnov, Czech Republic
Cena
3 550 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize
ID nabídky56434
AdresaNa klášterním, Praha 6 - Břevnov
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Vlastnictvídružstevní
Patro7. patro
Počet pater10
Užitná plocha66 m²
Lodžieano (4 m²)
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter