Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m², ulice Korunovační, Bubeneč

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Korunovační, Bubeneč Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Korunovační, Bubeneč Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Korunovační, Bubeneč Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Korunovační, Bubeneč Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Korunovační, Bubeneč Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Korunovační, Bubeneč Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Korunovační, Bubeneč Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Korunovační, Bubeneč Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Korunovační, Bubeneč Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Korunovační, Bubeneč Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Korunovační, Bubeneč Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Korunovační, Bubeneč Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Korunovační, Bubeneč Praha, kancelářské prostory k pronájmu 97m2, ulice Korunovační, Bubeneč

Kancelářské prostory k pronájmu 97m², se nachází v přízemí cihlové budovy v ulici Korunovační, Praha 7, Bubeneč. Jedná se o 4 místnosti, možné být jako dvě samostatné kanceláře oddělené chodbou, které mají vlastní kuchyňku a toalety. Byt prošel částečnou rekonstrukcí v roce 2013. Je zde kuchyňka, toaleta. Topení elektrické, na podlahách dlažba, koberce, alarm. Možnost internetu a kabelové televize. Občanská vybavenost – restaurace, pošta, lékárna, divadla a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici tramvají.

50.100616
14.419105
Korunovační, Praha 7 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
19 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ 300/osoba služby + elektřina
ID nabídky56429
AdresaKorunovační, Praha 7 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha97 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter