Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízený byt 3+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Smíchov, 84m², balkon, garáž

Praha, nezařízený byt 3+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Smíchov, 84m2, balkon, garáž Praha, nezařízený byt 3+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Smíchov, 84m2, balkon, garáž Praha, nezařízený byt 3+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Smíchov, 84m2, balkon, garáž Praha, nezařízený byt 3+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Smíchov, 84m2, balkon, garáž Praha, nezařízený byt 3+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Smíchov, 84m2, balkon, garáž Praha, nezařízený byt 3+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Smíchov, 84m2, balkon, garáž Praha, nezařízený byt 3+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Smíchov, 84m2, balkon, garáž Praha, nezařízený byt 3+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Smíchov, 84m2, balkon, garáž Praha, nezařízený byt 3+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Smíchov, 84m2, balkon, garáž Praha, nezařízený byt 3+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Smíchov, 84m2, balkon, garáž Praha, nezařízený byt 3+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Smíchov, 84m2, balkon, garáž Praha, nezařízený byt 3+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Smíchov, 84m2, balkon, garáž Praha, nezařízený byt 3+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Smíchov, 84m2, balkon, garáž Praha, nezařízený byt 3+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Smíchov, 84m2, balkon, garáž Praha, nezařízený byt 3+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Smíchov, 84m2, balkon, garáž Praha, nezařízený byt 3+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Smíchov, 84m2, balkon, garáž Praha, nezařízený byt 3+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Smíchov, 84m2, balkon, garáž Praha, nezařízený byt 3+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Smíchov, 84m2, balkon, garáž Praha, nezařízený byt 3+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Smíchov, 84m2, balkon, garáž Praha, nezařízený byt 3+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Smíchov, 84m2, balkon, garáž

Byt se nachází v prvním patře cihlové novostavby. Jsou zde dvě ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem, vybaveným sklokeramickou deskou, troubou, lednicí, mrazákem, myčkou i mikrovlnou troubou. Podlahy jsou plovoucí, vytápění ústřední. Příjemným bonusem jsou dva balkony, k pronájmu také náleží samostatná garáž pro dva automobily a sklep. Lokalita poskytuje hodně zeleně a klidné prostředí, z bytu pěkný výhled na Košíře. Autobusová zastávka cca 5 minut od budovy.

50.075328
14.359717
Jeřabinová, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby Kč 3500,- + elektřina
ID nabídky56409
AdresaJeřabinová, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha84 m²
Balkónano
Garážano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter