Tato nemovitost není dostupná

Pronájem obchodních prostor na rušné vinohradské třídě nedaleko Karlova náměstí, 68 m² s výlohou

Pronájem obchodních prostor na rušné vinohradské třídě nedaleko Karlova náměstí, 68 m2 s výlohou Pronájem obchodních prostor na rušné vinohradské třídě nedaleko Karlova náměstí, 68 m2 s výlohou Pronájem obchodních prostor na rušné vinohradské třídě nedaleko Karlova náměstí, 68 m2 s výlohou Pronájem obchodních prostor na rušné vinohradské třídě nedaleko Karlova náměstí, 68 m2 s výlohou Pronájem obchodních prostor na rušné vinohradské třídě nedaleko Karlova náměstí, 68 m2 s výlohou Pronájem obchodních prostor na rušné vinohradské třídě nedaleko Karlova náměstí, 68 m2 s výlohou Pronájem obchodních prostor na rušné vinohradské třídě nedaleko Karlova náměstí, 68 m2 s výlohou Pronájem obchodních prostor na rušné vinohradské třídě nedaleko Karlova náměstí, 68 m2 s výlohou Pronájem obchodních prostor na rušné vinohradské třídě nedaleko Karlova náměstí, 68 m2 s výlohou Pronájem obchodních prostor na rušné vinohradské třídě nedaleko Karlova náměstí, 68 m2 s výlohou Pronájem obchodních prostor na rušné vinohradské třídě nedaleko Karlova náměstí, 68 m2 s výlohou Pronájem obchodních prostor na rušné vinohradské třídě nedaleko Karlova náměstí, 68 m2 s výlohou Pronájem obchodních prostor na rušné vinohradské třídě nedaleko Karlova náměstí, 68 m2 s výlohou

Pronájem obchodních prostor v rušné Ječné ulici nedaleko Karlova náměstí, 68 m2 s výlohou, rozděleno do tří celků – obchodní prostory, zázemí a sklad. Pozor, prostor není určen pro provoz typu ovoce/zelenina, nebo drogerie/trafika. Prostory mají vše potřebné pro provoz maloobchodu, lokalita v rušné zástavbě vybízí k využití k prodeje spotřebního zboží, vzhledem k značné blízkosti tramvajové zastávky je vhodná zejména pro smíšené zboží, prostor je však dostatečně velký i pro menší specializovanou prodejnu. Výloha i vchod jsou do Ječné ulice, obchod je dobře viditelný z tramvajové zastávky.

50.075479
14.422608
Ječná, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 450 Kč měsíčně domovní služby + spotřeba energií
ID nabídky56354
AdresaJečná, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha68 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter