Tato nemovitost není dostupná

Praha, částečně zařízený byt 3+kk (83m²) s terasou v klidné lokalitě nedaleko Dalajského a Prokopského údolí, parkování

Praha, částečně zařízený byt 3+kk (83m2) s terasou v klidné lokalitě nedaleko Dalajského a Prokopského údolí, parkování Praha, částečně zařízený byt 3+kk (83m2) s terasou v klidné lokalitě nedaleko Dalajského a Prokopského údolí, parkování Praha, částečně zařízený byt 3+kk (83m2) s terasou v klidné lokalitě nedaleko Dalajského a Prokopského údolí, parkování Praha, částečně zařízený byt 3+kk (83m2) s terasou v klidné lokalitě nedaleko Dalajského a Prokopského údolí, parkování Praha, částečně zařízený byt 3+kk (83m2) s terasou v klidné lokalitě nedaleko Dalajského a Prokopského údolí, parkování Praha, částečně zařízený byt 3+kk (83m2) s terasou v klidné lokalitě nedaleko Dalajského a Prokopského údolí, parkování Praha, částečně zařízený byt 3+kk (83m2) s terasou v klidné lokalitě nedaleko Dalajského a Prokopského údolí, parkování Praha, částečně zařízený byt 3+kk (83m2) s terasou v klidné lokalitě nedaleko Dalajského a Prokopského údolí, parkování Praha, částečně zařízený byt 3+kk (83m2) s terasou v klidné lokalitě nedaleko Dalajského a Prokopského údolí, parkování Praha, částečně zařízený byt 3+kk (83m2) s terasou v klidné lokalitě nedaleko Dalajského a Prokopského údolí, parkování Praha, částečně zařízený byt 3+kk (83m2) s terasou v klidné lokalitě nedaleko Dalajského a Prokopského údolí, parkování Praha, částečně zařízený byt 3+kk (83m2) s terasou v klidné lokalitě nedaleko Dalajského a Prokopského údolí, parkování Praha, částečně zařízený byt 3+kk (83m2) s terasou v klidné lokalitě nedaleko Dalajského a Prokopského údolí, parkování Praha, částečně zařízený byt 3+kk (83m2) s terasou v klidné lokalitě nedaleko Dalajského a Prokopského údolí, parkování Praha, částečně zařízený byt 3+kk (83m2) s terasou v klidné lokalitě nedaleko Dalajského a Prokopského údolí, parkování Praha, částečně zařízený byt 3+kk (83m2) s terasou v klidné lokalitě nedaleko Dalajského a Prokopského údolí, parkování Praha, částečně zařízený byt 3+kk (83m2) s terasou v klidné lokalitě nedaleko Dalajského a Prokopského údolí, parkování Praha, částečně zařízený byt 3+kk (83m2) s terasou v klidné lokalitě nedaleko Dalajského a Prokopského údolí, parkování Praha, částečně zařízený byt 3+kk (83m2) s terasou v klidné lokalitě nedaleko Dalajského a Prokopského údolí, parkování Praha, částečně zařízený byt 3+kk (83m2) s terasou v klidné lokalitě nedaleko Dalajského a Prokopského údolí, parkování Praha, částečně zařízený byt 3+kk (83m2) s terasou v klidné lokalitě nedaleko Dalajského a Prokopského údolí, parkování

Nabízíme částečně vybavený byt 3+kk (83m²) s terasou a předzahrádkou k pronájmu u klidné lokality Dalajského a Prokopského údolí, v ulici Radouňova, Praha 5, Stodůlky. V kuchyni je mikrovlnná trouba, sklokeramická deska, trouba, myčka, lednice, mrazák. V koupelně je rohová vana, toaleta v oddělené místnosti. K bytu náleží garážové stání v suterénu domu. Občanská vybavenost – supermarket, školy, školky a další. Dopravní dostupnost – 5 minut na stanici autobusů.

50.039395
14.316070
Radouňova, Praha 5 - Stodůlky, Czech Republic
Cena
19 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 5000 poplatky
ID nabídky56344
AdresaRadouňova, Praha 5 - Stodůlky
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Užitná plocha83 m²
Terasaano
Garážano
Výtahano
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter