Praha, kancelářské prostory k pronájmu 67m², ulice Jandova, Vysočany

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 67m2, ulice Jandova, Vysočany Praha, kancelářské prostory k pronájmu 67m2, ulice Jandova, Vysočany Praha, kancelářské prostory k pronájmu 67m2, ulice Jandova, Vysočany Praha, kancelářské prostory k pronájmu 67m2, ulice Jandova, Vysočany Praha, kancelářské prostory k pronájmu 67m2, ulice Jandova, Vysočany Praha, kancelářské prostory k pronájmu 67m2, ulice Jandova, Vysočany Praha, kancelářské prostory k pronájmu 67m2, ulice Jandova, Vysočany Praha, kancelářské prostory k pronájmu 67m2, ulice Jandova, Vysočany Praha, kancelářské prostory k pronájmu 67m2, ulice Jandova, Vysočany Praha, kancelářské prostory k pronájmu 67m2, ulice Jandova, Vysočany Praha, kancelářské prostory k pronájmu 67m2, ulice Jandova, Vysočany Praha, kancelářské prostory k pronájmu 67m2, ulice Jandova, Vysočany Praha, kancelářské prostory k pronájmu 67m2, ulice Jandova, Vysočany Praha, kancelářské prostory k pronájmu 67m2, ulice Jandova, Vysočany Praha, kancelářské prostory k pronájmu 67m2, ulice Jandova, Vysočany

Kancelářské prostory k pronájmu 67m² se nachází v suterénu administrativní budovy v ulici Jandova, Praha 9, Vysočany.Jedná se o dům z první republiky, který v posledních letech prošel kompletní rekonstrukcí vč. kancelářských prostor a schodiště. Objekt má čtyři nadzemní podlaží a jedno podzemní podlaží. Jako obkladové materiály zde byl použit přírodní kámen a žula. Vstup do domu je na elektronický čip. K prostorům patří kuchyňka včetně spotřebičů. Možnost pronájmu parkovacího stání za poplatek. Jsou zde pevné telefonní linky, internetové připojení, televize, klimatizace, bezpečnostní vstup na kartu. Občanská vybavenost – restaurace, lékárna, divadla, pošta, knihovny a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici tramvají a autobusů nebo na stanici metra „B“ Vysočanská.

50.111960
14.502734
Jandova, Praha 9 - Vysočany, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 1.100,- Kč (2osoby) + energie
ID nabídky56337
AdresaJandova, Praha 9 - Vysočany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrosuterén
Užitná plocha66,50 m²
Zařízenone
PENBD
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter