Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 55m², ulice Rumunská, Vinohrady, společná terasa

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 55m2, ulice Rumunská, Vinohrady, společná terasa Praha, kancelářské prostory k pronájmu 55m2, ulice Rumunská, Vinohrady, společná terasa Praha, kancelářské prostory k pronájmu 55m2, ulice Rumunská, Vinohrady, společná terasa Praha, kancelářské prostory k pronájmu 55m2, ulice Rumunská, Vinohrady, společná terasa Praha, kancelářské prostory k pronájmu 55m2, ulice Rumunská, Vinohrady, společná terasa Praha, kancelářské prostory k pronájmu 55m2, ulice Rumunská, Vinohrady, společná terasa Praha, kancelářské prostory k pronájmu 55m2, ulice Rumunská, Vinohrady, společná terasa Praha, kancelářské prostory k pronájmu 55m2, ulice Rumunská, Vinohrady, společná terasa Praha, kancelářské prostory k pronájmu 55m2, ulice Rumunská, Vinohrady, společná terasa Praha, kancelářské prostory k pronájmu 55m2, ulice Rumunská, Vinohrady, společná terasa Praha, kancelářské prostory k pronájmu 55m2, ulice Rumunská, Vinohrady, společná terasa Praha, kancelářské prostory k pronájmu 55m2, ulice Rumunská, Vinohrady, společná terasa

Kancelářské prostory k pronájmu 55m² se nachází v prvním patře cihlového domu s výtahem v centru Prahy v ulici Rumunská, Praha 2, Vinohrady. Jsou zde 2 kanceláře se vstupem a toaletou. K prostorům patří i velká společná terasa. V domě je recepce, ostraha, kamerový systém, klimatizace v jedné kanceláři. Občanská vybavenost – restaurace, lékárna, pošta, knihovna, školy a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanice tramvají, autobusů a na stanici metra „A“ Náměstí Míru.

50.074024
14.433129
Rumunská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
13 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2800 služby
ID nabídky56066
AdresaRumunská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Užitná plocha55 m²
Terasaano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter