Tato nemovitost není dostupná

Praha, výrobní prostor, kancelářské prostory a sklad k pronájmu, po rekonstrukci, Petrohradská ulice, Vršovice, 360 m².

Praha, výrobní prostor, kancelářské prostory a sklad k pronájmu, po rekonstrukci, Petrohradská ulice, Vršovice, 360 m2. Praha, výrobní prostor, kancelářské prostory a sklad k pronájmu, po rekonstrukci, Petrohradská ulice, Vršovice, 360 m2. Praha, výrobní prostor, kancelářské prostory a sklad k pronájmu, po rekonstrukci, Petrohradská ulice, Vršovice, 360 m2. Praha, výrobní prostor, kancelářské prostory a sklad k pronájmu, po rekonstrukci, Petrohradská ulice, Vršovice, 360 m2. Praha, výrobní prostor, kancelářské prostory a sklad k pronájmu, po rekonstrukci, Petrohradská ulice, Vršovice, 360 m2. Praha, výrobní prostor, kancelářské prostory a sklad k pronájmu, po rekonstrukci, Petrohradská ulice, Vršovice, 360 m2. Praha, výrobní prostor, kancelářské prostory a sklad k pronájmu, po rekonstrukci, Petrohradská ulice, Vršovice, 360 m2. Praha, výrobní prostor, kancelářské prostory a sklad k pronájmu, po rekonstrukci, Petrohradská ulice, Vršovice, 360 m2. Praha, výrobní prostor, kancelářské prostory a sklad k pronájmu, po rekonstrukci, Petrohradská ulice, Vršovice, 360 m2. Praha, výrobní prostor, kancelářské prostory a sklad k pronájmu, po rekonstrukci, Petrohradská ulice, Vršovice, 360 m2. Praha, výrobní prostor, kancelářské prostory a sklad k pronájmu, po rekonstrukci, Petrohradská ulice, Vršovice, 360 m2. Praha, výrobní prostor, kancelářské prostory a sklad k pronájmu, po rekonstrukci, Petrohradská ulice, Vršovice, 360 m2. Praha, výrobní prostor, kancelářské prostory a sklad k pronájmu, po rekonstrukci, Petrohradská ulice, Vršovice, 360 m2. Praha, výrobní prostor, kancelářské prostory a sklad k pronájmu, po rekonstrukci, Petrohradská ulice, Vršovice, 360 m2. Praha, výrobní prostor, kancelářské prostory a sklad k pronájmu, po rekonstrukci, Petrohradská ulice, Vršovice, 360 m2. Praha, výrobní prostor, kancelářské prostory a sklad k pronájmu, po rekonstrukci, Petrohradská ulice, Vršovice, 360 m2. Praha, výrobní prostor, kancelářské prostory a sklad k pronájmu, po rekonstrukci, Petrohradská ulice, Vršovice, 360 m2. Praha, výrobní prostor, kancelářské prostory a sklad k pronájmu, po rekonstrukci, Petrohradská ulice, Vršovice, 360 m2. Praha, výrobní prostor, kancelářské prostory a sklad k pronájmu, po rekonstrukci, Petrohradská ulice, Vršovice, 360 m2.

Nabízíme k pronájmu výrobní halu, která se nachází v žádané lokalitě Prahy 10 Vršovic. Součástí výrobní haly jsou tři kancelářské prostory, dva sklady a vzorkovna. Celý prostor je po rekonstrukci a má rozlohu 360 m2. V prostoru jsou WC a sprcha. Možnost vybudování kuchyňky. Telefonní linky a internet rozveden. Možnost využívání rampy (výška nájezdu 3,9 m) a nákladového výtahu. V areálu je možnost parkování pro osobní i nákladní auta za poplatek. Celý prostor je oplocen a s celodenní ostrahou.

50.063995
14.451798
Petrohradská, Praha 10 - Vršovice, Czech Republic
Cena
46 800 Kč
celková cena
Poplatky+ 5400,- Kč poplatky + elektřina a plyn možnost parkování pro osobní automobil 770,- Kč + DPH, nákladní automobil 1500,- Kč + DPH
ID nabídky56044
AdresaPetrohradská, Praha 10 - Vršovice
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Užitná plocha360 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter