Tato nemovitost není dostupná

Prodej, pozemek, Kobylisy, 812 m², k nové výstavbě hotel, kanceláře, byty, konečná tramvaje, poblíž letiště a dálnice D8

Prodej, pozemek, Kobylisy, 812 m2, k nové výstavbě hotel, kanceláře, byty, konečná tramvaje, poblíž letiště a dálnice D8 Prodej, pozemek, Kobylisy, 812 m2, k nové výstavbě hotel, kanceláře, byty, konečná tramvaje, poblíž letiště a dálnice D8 Prodej, pozemek, Kobylisy, 812 m2, k nové výstavbě hotel, kanceláře, byty, konečná tramvaje, poblíž letiště a dálnice D8 Prodej, pozemek, Kobylisy, 812 m2, k nové výstavbě hotel, kanceláře, byty, konečná tramvaje, poblíž letiště a dálnice D8 Prodej, pozemek, Kobylisy, 812 m2, k nové výstavbě hotel, kanceláře, byty, konečná tramvaje, poblíž letiště a dálnice D8 Prodej, pozemek, Kobylisy, 812 m2, k nové výstavbě hotel, kanceláře, byty, konečná tramvaje, poblíž letiště a dálnice D8 Prodej, pozemek, Kobylisy, 812 m2, k nové výstavbě hotel, kanceláře, byty, konečná tramvaje, poblíž letiště a dálnice D8

Nabízíme prodej rohového pozemku o výměře 812 m2 v Praze 8, Kobylisy u konečné tramvaje.

Atraktivní poloha na příjezdu do Prahy od připravovaného mezinárodního letiště Vodochody – Odolena Voda a od dálnice D8.

Na pozemku je nyní stará nemovitost – někdejší kobyliský akcíz -, ke stržení. Momentálně slouží jako ubytovna. Její uvolnění proběhne po dohodě.

Je zpracována studie na výstavbu hotelu o kapacitě 50 pokojů. Případně je možno tam postavit polyfunkční (podobný jako ten právě dostavený, přes ulici) nebo bytový dům.

Inženýrské sítě

voda
kanalizace
elektřina
50.132444
14.453763
Klapkova, Praha 8 - Kobylisy, Czech Republic
Cena
23 000 000 Kč
celková cena
ID nabídky55951
AdresaKlapkova, Praha 8 - Kobylisy
Vlastnictvíosobní
Plocha pozemku812 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Ing. Hedvika Černochová
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter