Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 150m², Malé náměstí, Staré město, u Staroměstského náměstí

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 150m2, Malé náměstí, Staré město, u Staroměstského náměstí Praha, kancelářské prostory k pronájmu 150m2, Malé náměstí, Staré město, u Staroměstského náměstí Praha, kancelářské prostory k pronájmu 150m2, Malé náměstí, Staré město, u Staroměstského náměstí Praha, kancelářské prostory k pronájmu 150m2, Malé náměstí, Staré město, u Staroměstského náměstí Praha, kancelářské prostory k pronájmu 150m2, Malé náměstí, Staré město, u Staroměstského náměstí Praha, kancelářské prostory k pronájmu 150m2, Malé náměstí, Staré město, u Staroměstského náměstí Praha, kancelářské prostory k pronájmu 150m2, Malé náměstí, Staré město, u Staroměstského náměstí Praha, kancelářské prostory k pronájmu 150m2, Malé náměstí, Staré město, u Staroměstského náměstí Praha, kancelářské prostory k pronájmu 150m2, Malé náměstí, Staré město, u Staroměstského náměstí

Kancelářské prostory k pronájmu 150m² se nachází ve druhém patře cihlové budovy s výtahem na Malém náměstí, Praha 1, Staré Město. Jedná se o 5 místností, dvě toalety, kuchyňku. Prostory jsou kompletně renovované, je zde chlazení, příprava pro IT instalaci, internet a telefon. Občanská vybavenost – restaurace, obchody, divadla, kavárny a další. Dopravní dostupnost – 3 minuty na stanici metra „A“ Můstek nebo Staroměstská.

50.086470
14.419228
Malé nám., Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
57 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 18900 poplatky
ID nabídky55880
AdresaMalé nám., Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Užitná plocha150 m²
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter