Tato nemovitost není dostupná

Černošice, částečně zařízený rodinný dům 7+1 k pronájmu,2x koupelna, 2xbalkon, zahrada, garáž, klidná lokalita

Černošice, částečně zařízený rodinný dům 7+1 k pronájmu,2x koupelna, 2xbalkon, zahrada, garáž, klidná lokalita Černošice, částečně zařízený rodinný dům 7+1 k pronájmu,2x koupelna, 2xbalkon, zahrada, garáž, klidná lokalita Černošice, částečně zařízený rodinný dům 7+1 k pronájmu,2x koupelna, 2xbalkon, zahrada, garáž, klidná lokalita Černošice, částečně zařízený rodinný dům 7+1 k pronájmu,2x koupelna, 2xbalkon, zahrada, garáž, klidná lokalita Černošice, částečně zařízený rodinný dům 7+1 k pronájmu,2x koupelna, 2xbalkon, zahrada, garáž, klidná lokalita Černošice, částečně zařízený rodinný dům 7+1 k pronájmu,2x koupelna, 2xbalkon, zahrada, garáž, klidná lokalita Černošice, částečně zařízený rodinný dům 7+1 k pronájmu,2x koupelna, 2xbalkon, zahrada, garáž, klidná lokalita Černošice, částečně zařízený rodinný dům 7+1 k pronájmu,2x koupelna, 2xbalkon, zahrada, garáž, klidná lokalita Černošice, částečně zařízený rodinný dům 7+1 k pronájmu,2x koupelna, 2xbalkon, zahrada, garáž, klidná lokalita Černošice, částečně zařízený rodinný dům 7+1 k pronájmu,2x koupelna, 2xbalkon, zahrada, garáž, klidná lokalita Černošice, částečně zařízený rodinný dům 7+1 k pronájmu,2x koupelna, 2xbalkon, zahrada, garáž, klidná lokalita

Černošice, částečně zařízený rodinný dům je dispozičně řešen jako 7+1. Cihlový rodinný dům nabízíme k pronájmu. Dům má podsklepení, přízemí, jedno patro a podkroví. Kuchyně je zařízená pouze elektrickým sporákem. Domek disponuje 2 koupelnami (vana, sprchový kout a 2× wc). K dispozici je také garáž s jedním parkovacím místem. Další možnost parkování je na silnici. Klidná lokalit, nedaleko Prahy. Dobrá dopravní dostupnost – nedaleko vlakového nádraží. Kompletní občanská vybavenost.

49.963856
14.319890
Jansova, Černošice, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky55807
AdresaJansova, Černošice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater3
Užitná plocha277,50 m²
Plocha pozemku1 300 m²
Balkónano
Sklepano
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter