Tato nemovitost není dostupná

Okouzlující prvorepublikový rodinný dům před dokončením na prodej, Praha - Strašnice

Okouzlující prvorepublikový rodinný dům před dokončením na prodej, Praha - Strašnice Okouzlující prvorepublikový rodinný dům před dokončením na prodej, Praha - Strašnice Okouzlující prvorepublikový rodinný dům před dokončením na prodej, Praha - Strašnice Okouzlující prvorepublikový rodinný dům před dokončením na prodej, Praha - Strašnice Okouzlující prvorepublikový rodinný dům před dokončením na prodej, Praha - Strašnice Okouzlující prvorepublikový rodinný dům před dokončením na prodej, Praha - Strašnice Okouzlující prvorepublikový rodinný dům před dokončením na prodej, Praha - Strašnice Okouzlující prvorepublikový rodinný dům před dokončením na prodej, Praha - Strašnice Okouzlující prvorepublikový rodinný dům před dokončením na prodej, Praha - Strašnice Okouzlující prvorepublikový rodinný dům před dokončením na prodej, Praha - Strašnice Okouzlující prvorepublikový rodinný dům před dokončením na prodej, Praha - Strašnice Okouzlující prvorepublikový rodinný dům před dokončením na prodej, Praha - Strašnice Okouzlující prvorepublikový rodinný dům před dokončením na prodej, Praha - Strašnice Okouzlující prvorepublikový rodinný dům před dokončením na prodej, Praha - Strašnice Okouzlující prvorepublikový rodinný dům před dokončením na prodej, Praha - Strašnice Okouzlující prvorepublikový rodinný dům před dokončením na prodej, Praha - Strašnice Okouzlující prvorepublikový rodinný dům před dokončením na prodej, Praha - Strašnice Okouzlující prvorepublikový rodinný dům před dokončením na prodej, Praha - Strašnice Okouzlující prvorepublikový rodinný dům před dokončením na prodej, Praha - Strašnice Okouzlující prvorepublikový rodinný dům před dokončením na prodej, Praha - Strašnice Okouzlující prvorepublikový rodinný dům před dokončením na prodej, Praha - Strašnice Okouzlující prvorepublikový rodinný dům před dokončením na prodej, Praha - Strašnice Okouzlující prvorepublikový rodinný dům před dokončením na prodej, Praha - Strašnice

Hledáte klidné a tiché bydlení v centru Prahy? Nabízíme Vám, velice zajímavou a světlou vilu ve stylu klasické moderny postavenou v centru starých Strašnic v ulici Stupická. Dům byl postaven v roce 1928, stojí na konci slepé cesty, a nabízí tak nerušené bydlení pro ty, kteří kladou důraz na klid a soukromí. Hlavní obytnou část tvoří prostorný obývací pokoj, ze kterého je vstup do místnosti s krásným pískovcovým krbem. Je zde také hlavní ložnice se samostatnou koupelnou a toaletou a kuchyň. Po původních dřevěných schodech se dostanete do patra domu, které je připraveno na finální dokončení a jeho rozčlenění na samostatné ložnice. Vstup na půdu pak zajišťuje další úložné prostory. Celý dům je podsklepen. Zde naleznete další prostory, které jsou možné přebudovat na hernu, dílnu nebo pracovnu a jsou zde zabudovány také veškeré technologie. Ze sklepa je také možnost vstupu na zahradu, která je celá uzavřena ve vnitro bloku ostatních domů. Jsou zde umístěny malé dřevníky a je zde dostatek prostoru pro případnou stavbu bazénu nebo velké relaxační zahrady. Je zde také možnost vybudování garáže. V blízkosti najdete obchody, poštu, zastávku MHD a také velké sportovní centrum. Dům stojí na pozemku o velikosti 1530m², zastavěná plocha je 105m², obytná plocha činí 220m². V domě byla dokončena rekonstrukce veškerých rozvodů el. energie, vody odpadu a topení. Jsou zde také kompletně nová okna. Jedinečná nabídka – doporučujeme prohlídku. Pro více informací volejte makléře Lenku Bartáškovou.

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové

Voda

dálkový vodovod
50.070040
14.500219
Stupická, Praha 10 - Strašnice, Czech Republic
Cena
13 990 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně všech poplatků a právních služeb
ID nabídky55777
AdresaStupická, Praha 10 - Strašnice
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater3
Užitná plocha220 m²
Plocha pozemku1 530 m²
Zahradane
Půdní prostoryano
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter