Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 1+kk (23,3m²), historická residenční usedlost, Troja, parkování

Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 1+kk (23,3m2), historická residenční usedlost, Troja, parkování Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 1+kk (23,3m2), historická residenční usedlost, Troja, parkování Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 1+kk (23,3m2), historická residenční usedlost, Troja, parkování Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 1+kk (23,3m2), historická residenční usedlost, Troja, parkování Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 1+kk (23,3m2), historická residenční usedlost, Troja, parkování Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 1+kk (23,3m2), historická residenční usedlost, Troja, parkování Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 1+kk (23,3m2), historická residenční usedlost, Troja, parkování Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 1+kk (23,3m2), historická residenční usedlost, Troja, parkování Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 1+kk (23,3m2), historická residenční usedlost, Troja, parkování Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 1+kk (23,3m2), historická residenční usedlost, Troja, parkování Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 1+kk (23,3m2), historická residenční usedlost, Troja, parkování Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 1+kk (23,3m2), historická residenční usedlost, Troja, parkování Praha, luxusní zařízený byt k pronájmu 1+kk (23,3m2), historická residenční usedlost, Troja, parkování

Luxusní bydlení v historickém domě, který je nejstarší dochovanou trojskou usedlostí. Byt k pronájmu 1+kk (23,3m²) se nachází v prvním patře. Vybavení bytu – pračka, kuchyňské nádobí, kompletně vybavená kuchyň včetně lednice, myčky, mikrovlnné trouby. K bytu patří venkovní parkovací stání, které je již zahrnuto v nájmu. V bytě je televize, satelit, alarm, internet v ceně. Je zde možnost úklidové služby za poplatek. Topení plynové. V domě je historický kamenný sklípek, kde lze dohodnout ochutnávku vín a menší občerstvení, ideální pro oslavy. Pozemky jsou oplocené a hlídané kamerovým systémem, což zaručuje naprosté bezpečí a soukromí. Z celého historického komplexu dýchá romantická atmosféra i díky přilehlým vinicím. Krásná a klidná lokalita kousek od barokního Trojského zámku s rozsáhlou zámeckou zahradou a od Zoologické zahrady. Dopravní dostupnost – 3 minuty stanice autobusů, autem za 15 minut v centru, park Stromovka 20 minut chůze. Možnost pronájmu na kratší domu za vyšší cenu.

50.120282
14.408059
K Bohnicím, Praha 7 - Troja, Czech Republic
Cena
13 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky (vlastní měřič vody, elektřiny i tepla) cca 1500
ID nabídky55740
AdresaK Bohnicím, Praha 7 - Troja
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha23,31 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter