Tato nemovitost není dostupná

Jinočany - prodej půdního prostoru včetně projektu na 2x 3+kk

Jinočany - prodej půdního prostoru včetně projektu na 2x 3+kk Jinočany - prodej půdního prostoru včetně projektu na 2x 3+kk Jinočany - prodej půdního prostoru včetně projektu na 2x 3+kk Jinočany - prodej půdního prostoru včetně projektu na 2x 3+kk Jinočany - prodej půdního prostoru včetně projektu na 2x 3+kk Jinočany - prodej půdního prostoru včetně projektu na 2x 3+kk Jinočany - prodej půdního prostoru včetně projektu na 2x 3+kk Jinočany - prodej půdního prostoru včetně projektu na 2x 3+kk Jinočany - prodej půdního prostoru včetně projektu na 2x 3+kk Jinočany - prodej půdního prostoru včetně projektu na 2x 3+kk Jinočany - prodej půdního prostoru včetně projektu na 2x 3+kk Jinočany - prodej půdního prostoru včetně projektu na 2x 3+kk

Rádi bychom vám nabídli netradiční možnost jak vyřešit vaše bydlení. Jedná se o půdní prostor cihlového domu o třech nadzemních podlažích na kraji obce, s krásným výhledem do okolí. Projekt je na 2 byty – 114 m2 s desetimetrovou terasou a 122 m2 s šestimetrovou terasou, oba jsou plánovány jako mezonetové. Všechna povolení včetně stavebního k dispozici.Ka­nalizace, voda, plyn, elektro v místě. Stavbu jde řešit i jako byty v jedné úrovni pak je to levnější varianta též předjednaná na úřadech. Vhodné např. pro rodinné vazby, kdy každý by měl své soukromí a přitom „pod jednou střechou“ nebo pro bydlení a pronájem nebo jako velký půdní byt, zde by se projekt musel připravit.Parkování před domem. Možností je mnoho, pro bližší informace jsme k dispozici. V obci je veškerá vybavenost, 3km na Zličín, bus MHD v pěší vzdálenosti.

49.509296
13.308428
Jinočany, Jinočany (Okres Praha-západ), Czech Republic
Cena
1 760 000 Kč
celková cena
Poplatkycena zahrnuje provizi i právní služby
ID nabídky55714
AdresaJinočany, Jinočany (Okres Praha-západ)
Budovacihlová
Stavpřed rekonstrukcí
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha236 m²
Terasaano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter